Esaret Dizisi Başlıyor!

Esaret

Esaret Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Analizi

Kanal 7’nin yeni dizisi Esaret’in oyuncu kadrosunda kimler var? Dizinin oyuncu kadrosunu sizler için derledik. Başrollerinde Cenk Torun ve Mahassine Merabet’in yer alacağı Esaret dizisi yayın hayatına başladı. Dizinin oyuncu kadrosunu sizler için derledik.

Esaret Dizisi

Cenk Torun – Orhun Demirhanlı Karakteri Orhun gururlu tavrından hiçbir zaman ödün vermez. Kuralcı, dürüst ve güvenilir biridir. Kendi doğrularının peşinden gider. İkinci bir şansa asla inanmaz!

Esaret dizisinin başrol oyuncusu Cenk Torun 48 yaşında Ankara’da doğmuş. Çılgın Bediş dizisinden tanıyacağınız oyuncu çeşitli kliplerde boy göstermiştir. Aynı zamanda Arka Sokaklar, Masum Değiliz ve Yeter adlı yapımlarda da boy göstermiştir. Oyuncu Karamel Yapım imzalı Adını Sen Koy dizisinde de rol almıştır.

Mahassine Merabet – Hira Karakteri Hira sözüne sadık, yardımsever ve çok zeki biridir. Gördüğü duyduğu hiçbir şeyi unutmaz. Özgürlük duygusu nedir bilmez. Başına geleceklerden habersiz kaderine razı yaralı bir yürek…

Dizinin ikinci başrol oyuncusu ise güzelliğiyle herkesi etkileyen Mahassine Merabet. Fas asıllı olan oyuncu modellikle adından söz ettirmiştir. Türk yapımlarında göremediğimiz oyuncu Karamel Yapım tarafından diziye eklenmiştir. Karamel yapımın yabancı kökenli oyunculara yönelik ilgisi bu yapımda da devam ediyor.

Ali Yağız Durmuş – Kenan Karakteri Dürüstlüğüyle nam salmış bir avukat. Haksızlığa uğrayanların haklarını korumak için herkesi karşısına alabilecek bir güce sahiptir.

Esaret dizisinde yer alan diğer bir oyuncu ise Ali Yağız Durmuş. 26 yaşındaki yakışıklı oyuncu karizmasıyla diziye damga vuracak gibi gözüküyor. Ayrıca oyuncuyu Yemin dizisi takipçileri de yakından tanıyacaklardır. Ali Yağız dizide başarılı avukat rolüyle karşımıza çıkacak.

Melahat Abbasova – Afife Karakteri Orhun, Nihan ve Nurşah’ın annesi. Paşa torunu ve gerçek bir demir leydidir. Üstünlüğünü ve sözünün ağılığını soyundan alır.

Dizinin bir diğer ismi ise Melahat Abbasova. Oyuncu dizide Afife Demirhanlı karakterine can verecek. Emanet, Asla Unutma ve Yemin dizilerinde yer alan oyuncu yine Karamel Yapım’dan tanıdık bir yüz. Dizinin hanım ağası diyebiliriz.

Hilal Anay – Meryem Karakteri Duygusal sakin ve sabırlı… Sevdikleri söz konusuysa yapamayacağı fedakarlık ve girmeyeceği mücadele yoktur. Onurlu gururlu ve adildir.

Esaret’in bir diğer kadın oyuncusu ise Hilal Anay. Güzel oyuncu dizide Meryem karakterine hayat verecek. Dizide fedakarlığı ile bizleri mest edecek oyuncu sevdikleri konusunda oldukça fedakar bir karakteri canlandıracak.

Cerensu Gülnaz Çelik – Nihan Yardımseverliği dillere destan, açık fikirli hayatı sorgulayan başarılı bir doktor. Orhun’un ikiz kardeşi. Nihan için imkansız diye bir şey yoktur.

Dizide güzel oyuncuların sayısı oldukça fazla. Bunlardan Bir Diğer Cerensu Gülnaz Çelik. Oyuncu dizide Orhun’un kardeşi rolünde karşımıza çıkacak. Oldukça yardımsever olan Nihan iyi bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Yağmur Çelik Nurşah Karakteri Afife’nin son çocuğu. Yaşam enerjisi yüsek, sıra dışı vicdanlı, çalışkan ve sevgi dolu…

2018 Miss Turkey yarışmacılarından biri olan güzel oyuncu dizide Nurşah karakterini canlandıracak. Yaşam enerjisi yüksek olan Nurşah oldukça iyi bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Mustafa Şimşek – Şevket Karakteri Konağın kahyası rolünde olan Şevket Afife’nin sağ koludur. Ne olursa olsun Afife’nin isteklerini sorgulamada ve büyük bir ciddiyetle yapar. İtaatkar ve sadık. Konağın her köşesine hakimdir. Gözü kulağı her yerde!

Sinem Karaçoban – Nefes Karakteri Meryem’in kızı, sessiz sakin ve yardımseverdir. Hayvanları çok sever. Dizinin genç oyuncularından biri olacak Sinem Karaçoban, Nefes karakterine can verecek.

Zeki Ocak – Yakup Usta Derdi olanın garibanın yanındadır. Mahallelinin çok sevdiği insandır.

Marangoz olan Yakıp Usta rolünü ise Zeki Ocak canlandıracak. Karamel Yapım dizilerinde sıkça gördüğümüz usta rolleri bu dizide de aynı şekilde yer alıyor.

Yaren Yıldırım – Eda, zeki ve hırslı… Hayatta sadece kendi zaferiyle ilgilenir. Kaybetmeye tahammülü yoktur.

Kerem Tanık – Vedat Eğlenceye düşkün, ele avuca sığmaz, hayatı umursamaz biridir. Dediğim dedik dizginlenemeyen karakter.

Pervin Mert – Perihan Afife’nin kuzeni Eda ve Vedat’ın annesi. Tam bir göz boyama ustasıdır. Hırslı ve kıskançtır.

Esra Demirci Feriha Mahallenin terzisidir. Tek başına yaşar. Eli maharetli, neşeli ve hoş sohbet biridir. Asiye’nin komşusu Meryem’in sırdaşıdır.

Bülent Tiyat – Raşit Asiye’nin kocası, Meryem’in babasıdır. Rahatına düşkün bencil bir insandır.

Öncil Aktarıcı – Asiye Meryem’in annesi, Nefes’in anneannesidir. Çilekeş, sessiz kendi halinde bir anne.

Esaret Dizisinin Konusu Nedir?

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da öldürülmüştür. Failleri cezalandıran Orhun’a, artık yüreğindeki intikam ateşi yön verecektir. Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı.

Bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun, diğer yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Hira … Demirhanlı ailesinin veliahdı Orhun ve ikiz kardeşini öldürdüğünü düşündüğü Firuze’nin intikamla yoğurulan aşkı Esaret ile ekranlardaki yerini alacak.

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile yakında Kanal 7’de…

Esaret dizisi nerede çekiliyor?

Esaret dizisinde Demirhanlı Konağı’na daha önceden İstanbullu Gelin Akrep ve Ferhat ile Şirin dizilerinde rastlamıştık. Burası Beykoz Kundura Fabrikası’nda yer alan bir yer.

Esaret dizisi Nihan’ı kim öldürdü?

Esaret dizisinde Nihan, Cezzar tarafından zehirlenerek öldürülmüştür. Orhun kamera görüntülerinden Nihan’ı Hira’nın öldürdüğünü düşünerek onu bir nevi esir alarak evine getirmiş annesiyle olan inadı yüzünden Hira ile evlenmiştir. Orhun Hira’nın masum olduğunu öğrendiğindiyse ona yaptığı kötülükler için büyük bir vicdan azabı yaşar.

Esaret dizisi son bölüm izle

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın