Esaret 1 Bölüm Fragmanı 21 Kasım Pazartesi Orhun Kardeşinin İntikamını Alıyor! – Köle Kız Hira’yı Evine Getiriyor!

Esaret1

Esaret 1.Bölümde Neler Olacak?

Esaret 1.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 1.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 1.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Esaret 1.bölümde soyu saraya dayalı köklü bir aileyle tanışıyoruz. Bu aile Demirhanlı ailesidir. Böyle soylu bir aile olunca kuralları ve gelenekleri de ağır olacak.  Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi Nihan, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider.

Evin paşa torunu söz sahibi Afife oğluna emri verir. Acılarını kalbine gömüp sıradan bir halk gibi herkesin içinde ağlamayacaklarını dik duracaklarını söyleyerek intikamlarını alması için oğlu Orhun’u çöl diyarlarına yollar.

Orhun Demirhanlı kardeşi Nihan’ın intikamını acımadan alır. Afife bu konuda acımasızdır. En acımasızından an masumuna kadar bu intikamın alınmasını emreder. Orhun’un tetiği köle kızına çekemez. Bu kız Hira’dır. Orhun Hira’nın hayat öyküsünü dinler. Kafası karışıktır. Köle kız kardeşini öldürmüş müdür? Hira’nın üzerine suç kalmış mıdır? Orhun Hira’yı da yanına götürerek bir nevi evinde köleliğe devam edecektir! Bakalım sonunda kim kimin kölesi olacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın