Esaret 8 Bölüm Fragmanı 30 Kasım Çarşamba – Hira Kayıp Babayı Buldu! Dengeler Değişiyor!

esaret 8

Esaret 8.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 8.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 8.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 30 Kasım Çarşamba günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 8. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisi heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Orhun’un Hira’ya karşı sert tutumu her geçen gün artsa da Hira konakta büyük bir sırrı keşfetti. Bu Sır Orhun’un kayıp babasının ortaya çıkışı. Kayıp babanın dönüşü konakta tüm dengeleri sarsacak. Özellikle konağın hanım ağası Afife için işler hiç ama hiç iyi gitmeyecek! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Kayıp baba döndü! Orhun’un tüm eziyetlerine rağmen Hira her zaman iyi yürekli ve gördüğü yanlışları düzelten bir kadın olmaya devam ediyor. Konakta yaşanan bu enteresan durumu düzeltme işini yapabilecek tek kişi de Hira. Hem cesareti hem de iyi yürekli kalbi sessiz kalamaya asla tahammül edemez.

Nitekim Orhun karşısında babasını görünce şaşkına döndü. Orhun bu olayın nedenini araştıracak. Burada büyük bir aile travması ile karşılaşabiliriz. Aslında Karamel Yapım dizilerini takip edenler bu durumu çokça görmüştür. Örneğin Emanet dizisinde de Yaman’ın babasını kaybetmesi onun böylesine sert birine dönüşmesine neden olmuştu.

Yine Esaret dizisinde de bu durumu görüyoruz. Orhun’un geçmişi ve babası ile travması onu böylesine sert birine dönüştüren en büyük faktör. Elbette babanın gelişi Afife’nin konaktaki rolüne büyük bir darbe olacak. Afife eskisi gibi kolay hareket edemeyecek!

Hira için bir şans! Bu durumun en büyük kazananı ise Hira olacak. Kayıp baba Hira’nın yaşadığı bunca kötülüğe dur diyebilecek tek kişi. Hira’nın masumiyeti ve gerçeklerin ortaya çıkması için büyük bir şans. Hira iyi yürekliliğinin karşılığını güzel bir şekilde alacak.

Orhun için ise bu durum oldukça kafa karıştırıcı olacak. Burada Hira her ne kadar Orhun’un gazabına uğrasa da zamanla onu iyileştirecek role bürünecek. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir