Esaret 69.Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Mart Perşembe

esaret 69

Saadet Hala Konaktakilere Mum Tutturacak!

Esaret 69.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 69.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Mart Perşembe günü 69.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 69.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Mart Perşembe günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 69 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 69
Esaret

Esaret 69 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor. Halanın ortaya çıkışı herkesi heyecanlandırdı. Özellikle konağa girişi ve Afife’nin tepkisi beklentiyi arttırdı. Saadet dik duruşu ve özgüveniyle konağa giriş yapıyor. Afife, Perihan ve kahya bile şok! Afife misafirini oldukça güler yüzle karşılıyor.

Hira ne yaptı etti Afife’nin kurallarını yıkarak halasına elleriyle yemeklerinden ikram etti. Üstelik Afife, Hira’ya “ellerine sağlık” bile dedi.

Orhun ise olaylara tamamen mantıksal yaklaşıyor. Sırf Hira’yı kaybetmemek için halaya şüpheyle yaklaşıyor. Masada Saadet halaya kardeşinin neden Afrika’da bulunduğunu soruyor. Orhun aldığı cevaplardan pek tatmin olmuş gibi gözükmüyor.

Öte yandan halada Hira için aynı duygularla ilerliyordur. Evdeki gergin havayı sezer. Hira ve konaktakiler arasında sessiz, soğuk bir savaşın hakim olduğunu düşünür. Hala da aynı şekilde sıkıştırmalı sorular sorar. Afife, başkalarının yanında laf sokmasa da Eda ve Perihan bu durum için biçilmiş kaftan. Orhun ve Hira’nın Afrika dönüşü aniden evlendiklerinden bahsederler.

Orhun hem masadakilere hem de halaya kanıtlarcasına Hira’dan emin olduğunu ve düşünmek için bir zamana ihtiyacının olmadığını anlatmaya çabalar.

Hala, Hira’ya yalnız kalıp vakit geçirmeye çalışır. Onun ağzından laf almaya çalışır. Bu evde mutlu olup olmadığını sorar. Hira ise halasını bulduğu için oldukça mutludur ve gözü hiçbir şey görmüyordur.

Sonunda Meryem ve Kenan arasındaki bilinmezliklerde aydınlanırsa çok seviniriz. Orada da sıkışmışlık hissi çok fazla. Hikaye Meryem ve Kenan ilişkisinde tıkanmış gibi geliyor.

Hira ve Orhun ilişkisi güzel giderken Eda ise çıldırmak üzere. Perihan yine Eda’yı sakinleştirecek isim oluyor. Eda’yı takdir etmek gerekir ki elindeki bu kozla çok bile dayandı. Eda, Orhun ve Hira’nın en mutlu anında bu olayı açığa çıkaracak ve Hira ile Orhun’un ayrılmasına neden olacaktır.

Esaret 69 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 16 Mart Perşembe Esaret İzle!

Esaret 69.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 67

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir