Emanet 520 Bölüm Fragmanı İzle! 16 Mart Perşembe

emanet 520

Nana’nın Mutfakla İmtihanı Güldürecek!

Emanet 520. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 520 fragmanı geldi. Emanet 520. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 520. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 520. bölüm 16 Mart Perşembe günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 520
Emanet

Emanet 520 Bölüm Fragmanından Detaylar…

Dizi Haberleri Emanet’te heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Nana asistanlık işinde Yaman’a musallat olmuşken bu sefer Nana’nın mutfakla imtihanı başlıyordur.

Nana, halanın bu teklifine atlayarak mutfak asistanlığını kabul eder. Hem halanın gözüne girmek hem de Yaman’ın zorlu işlerinden kurtulmak için bir fırsat olarak görür. Ancak Nana yağmurdan kaçarken doluya tutulduğunun farkında değildir. Şimdi de Nana’nın mutfakla imtihanı başlayacaktır.

Nana üç beş sebze doğrarım hayaliyle girdiği mutfakta bir çuval soğanla baş başadır. Garibimin gözleri buram buram yanar. Öyle bir yanar ki Nana artık önünü göremeyecek kıvama gelmiştir. İlk toslayacağı kişi de Yaman’dır.

Emanet 520 Bölüm Fragmanı İzle! 16 Mart Perşembe

Nana o kadar sempatiktir ki Yaman nasıl bu kadar kasıntı durabiliyor bazen şaşıyoruz. Nana onu zamanla kendisine benzetecektir. Nana soğan doğramak için bulduğu çözüm ise harikadır. Deniz gözlüğü bakalım soğan doğrarken işe yaracak mı? Hala da Nana’nın tavırlarına alışmak üzere.

Nana evdeki sorunlarla baş edemeyeceğini fark eder. En sonunda da Yaman’ın arabasına atlayarak onu bekler. Nana, Yaman’dan gaza basıp uzaklaşmasını isterken radyoda “bas gaza aşkım bas gaza” şarkısı eksiktir.

Emanet 520.Bölüm – 16 Mart Perşembe Tek Parça İzle

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir