Esaret 47.Bölüm Fragmanı – Esaret 24 Ocak Salı

Esaret 47

Eda Her Şeyi Duymuş!

Esaret 47.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 47.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 24 Ocak Salı günü 47.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 47.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 24 Ocak Salı günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 47 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 20
Esaret

Esaret 47 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar

Dizi Haberleri Esaret dizisinde ortalık karıştı. Eda her şeyi duymuş. Dediğimiz gibi bu evde gerçekleri ilk kötüler öğrenecek ve tehditlerine başlayacak. Eda öğrendi ve ilk fırsatta Hira’nın üzerine yürüdü. Orhun tam zamanında yetişerek durumu kontrol altına aldı. Peki gelecek bölümlerde neler olacak? Afife’nin Hira’ya yaptırımı ne olacak? Esaret dizisinden bölüm detayları…

Orhun Hira’yı Koruyacak! Orhun, kardeşinin ölümünden suçladığı Hira’yı eve getirdi ve kaçmasını önlemek için kendisiyle evlendirdi. Bu evliliğin Hira’yı kaçırmamak için olduğunu ima edip duruyor. Hira’yı bir nevi eve hapsetti. Hira ise niyetinin kaçmak olmadığını içindeki vicdan azabıyla yanıp tutuştuğunu söylüyor.

Esaret 47 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 24 Ocak Salı Esaret İzle!

Orhun her geçen gün köşeye sıkışıyor. Annesinden kaçarken Eda gibi bir belaya bulaştı. Eda’nın ağzını arayan Orhun ondan güvence aldı. Lakin Eda bu bilgi karşısında ağzı çoktan sulandı. Bir an önce bu suçu ifşa edip Hira’yı gönderip Orhun’la evlilik hayalleri kurmaya başladı. Eda’nın bilmediği bir şey var ki yapacağı tek yanlış hamlede ayağına sıkabilir.

Eda özelikle kendisini sıkıştıran Afife’ye öğrendiği her şeyi anlatmak için deli oluyor. Ama stratejik olması için dikkatli davranması gereklidir. Afife’nin Hira’nın üzerine yürümesi ya Hira’nın rüyası olacak ya da Eda’nın hayali.

Esaret 47.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir