Emanet 508 Bölüm Fragmanı İzle! 24 Ocak Salı

emanet 508

Nana Sırılsıklam Yaman’a AŞIK!

Emanet 508. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 508 fragmanı geldi. Emanet 508. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 508. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 508. bölüm 24 Ocak Salı günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

Emanet 493 Fragman

Emanet 508 Fragmanından Detaylar

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana Yaman tarafından kurtarıldı. Ancak her geçen gün içinde hissettiği garip duygular giderek artıyor. Nana henüz bu duyguya bir isim koyamadı. Peki Nana gelecek bölümlerde hislerine bir isim koyabilecek mi? Çiftimizi neler bekliyor?

İki keçinin aşkı! Yaman ve Nana arasında yaşanan aşk rüzgarları tüm hızıyla devam ediyor. Yaman kahramanlığa imza atarak Nana’yı kurtardı. Nana ise her fırsatta Yaman’dan kaçıyor. Yaman bu duruma bir türlü anlam veremedi. Bu kız neden durduk yere benden kaçıyor. Nana’nın bu garip hallerinin arkasında neler var?

Aynı soru işaretleri Nana içinde geçerli. Hatta Nana hastalandığını bile düşünmeye başladı. Ancak bu bir hastalık değil. Nana’nın Yaman’ı görünce çarpan kalbi. Aniden sıcaksaması, karnında hissettiği yanma hissi. Bütün bunlar Nana’nın Yaman’a olan aşkı…

Emanet 507 Bölüm Fragmanı İzle! 23 Ocak Pazartesi

Aşk başlasın! Nana Yaman’a bu duyguları şimdilik açıklayamadı. Bir türlü Yaman’a aşık olduğunu söyleyemedi. Aslında tam tersi durum Yaman içinde söz konusu. Yaman’da Nana’yı görünce farklı hisler içinde.

İkilinin bu durumundan en haberdar olan kişi ise Hala. Nitekim Hala devreye girerek artık bir şeylerin yoluna girmesini sağlayacak. Nana ve Yaman aşkı için artık sayılı günler kaldı. Gelecek bölümlerde bu aşk oldukça güzel bir şekilde başlayacak. Şimdilik ikilinin bu utangaçlığının tadını çıkarmaya bakalım. Yaman ve Nana’nın romantik aşkı başladığında tutkuya ve sevgiye doyacağız.

Emanet 507.Bölüm – 23 Ocak Pazartesi Tek Parça İzle

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir