Kara Sevdam 8 Bölüm Özeti – 28 Kasım Pazartesi – Chirag, Ishani’yle Parası İçin Birlikte…

Kara Sevdam 8

Chirag, Ranvir’i Köşeye Sıkıştırır!

Kara Sevdam 8 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 8.bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Kasım Pazartesi günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 8.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 8 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 8.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 8.bölüm özetinde Ranvir annesine yapılanlara dayanamıyor. Evi terketmek isterken Chirag’ın Ishani’ye oyun oynadığını düşünür.Kara Sevdam 8.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 8.bölümde Ranvir Şoförün söylediklerini hatırlayarak eve girer oldukça gergindir. Daha sonra annesini fark eder. Annesi önce saklamak ister ama daha sonra tüm yaşananları anlatır. Ranvir soluğu büyükannenin yanında alır. Ranvir oldukça öfkelidir. Büyükanne de onun bu öfkesi karşısında şaşkındır. Ranvir yaptıklarına hiçbir şekilde ses çıkarmadığını ama annesine yapılanı kaldıramayacağını söyler. Büyükanne ondan sesini alçaltmasını istese de Ranvir gümbür gümbür geliyordur. Kadın ona tokat atmaya kalktığında Ranvir elini havada yakalar.Annesine bir kolye yüzünden yaptıklarına şaşırdığını iletir. Annesine 10 kolye alacağını ekler. Büyükanne kendisini tehdit etmemesini ister. Ranvir, Ishani ve Harshad eve döndüğünde bu evden gideceklerini açıklar.

Ranvir annesine hazırlanmasını isterken o Chirag meselesinin peşine düşer. Chirag’ın evine gittiğinde Chirag’ı başka bir kızla konuşurken bulur. Babasının borçları nedeniyle Ishani’yle evlendiğini ardından onu bırakacağını söyler. Ishani’nin çok saf bir kız olduğunu anlatır. Ranvir öfkeyle ayrılır.

Ranvir eve döndüğünde Harshad ve Ishani’nin anne ve babasını durdurduğunu görür. Harshad bunun bir hata olduğunu Amba’nın tedavisinin en iyi hastanelerde olacağını anlatır. Harshad ve Ishani onsuz yapamayacaklarını ifade eder. Ishani ise ağlamaya başlamıştır. Amba oğlunun duygusallıktan uzak kalmasını ister. Ishani’nin gözyaşları nedeniyle kararından dönmemesini ister. Ama Amba’nın korktuğu başına gelir. Oğlu kısa süreliğine kalmayı istiyordur. Harshad ve Ishani ona sarılır.

Ranvir Chirag’ın evinde duyduklarını Ishani’ye anlatır. Ishani hemen bunu Harshad ile paylaşır. İkiliden önce Chirag Harshad ile konuşmuş ona takıntılı olan bir kız olduğunu bu yüzden böyle bir oyun oynadığını açıklamıştır Ranvir yine de bu durumu araştırmalarını ister. Harshad Chirag’a güvendiğini açıklar. Bu konuşmaları büyükannenin yardımcısı duyar. Hemen büyükanneye yetiştirir. Büyükanne ise olayı hemen çözer. Telefonla Chirag’ın babasının yüklü miktarda borcu olduğunu öğrenir. Bu yüzden Chirag ve Ishani’nin evlenip mutsuz olması için bu evliliğin yapılmasını sağlayacağını söyler. İşin sonunda Falguni ve Ishani’ni mutsuz olacak olması onu heyecanlandırır. Chirag babasına Ranvir’i evde gördüğünü haber verdiği için teşekkür eder. Ona planını anlatır.

Kara Sevdam 8 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ishani ise Chirag ile ilişkisinde oldukça heyecanlıdır. Ranvir onunla konuşmalarına kulak misafiri olur. Belki de Ishani’yi kaybedeceği için böyle düşünmeye başladığını sorgular.

Büyükanne ise Ranvir’in Chirag meselesini araştırmaması için onu nişan hazırlıklarıyla boğmak ister. Chirag Ishani’yi partiye davet eder. Ishani Disha’dan batılı kıyafet ödünç alır. Ranvir, Chirag’ın neden Ishani’yi böyle bir partiye davet ettiğini düşünür. Ishani Ranvir’e bugün yanında Chirag’ın olacağını ondan bir şeye ihtiyacı olmayacağını söyler. Bu sözler Ranvir’i yaralar.

Büyükanne Ranvir’e Chirag’ın yüzük ölçüsünü almak için görevlendirir. Disha’yı da peşinden yollayarak ona göz kulak olmasını ister. Ranvir büyükannenin birden nişan için hazırlık yapmasına şüpheyle yaklaşır. Hepten kafası allak bullak olur. Ishani de Chirag’ın evine gider. Evde kimse olmadığını fark eder. Chirag onu odasına götürür. Ona yakınlaşmaya çalışır.

Ranvir ise Chirag’ın evine geldiğinde görevlilerin çapkın Chirag hakkındaki sözlerini duyup şoke olur. Koşarak onun odasına girer. Chirag Ranvir’in şüphelerini durdurmak için onun üzerine oynar. Ishani’ye derinden bağlı olduğunu ona aşık olduğunu bildiğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir