Esaret 21 Bölüm Fragmanı 19 Aralık Pazartesi – Bu Nikah Kıyılamaz!

Esaret 21

Esaret 21.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 21.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 21.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 19 Aralık Pazartesi günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 21. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Adım adım evliliğe giden süreçte bakalım neler yaşanacak? Orhun, Hira’nın bir an önce iyileşmesi için elinden geleni yaptı. Orhun artık evlenme zamanının geldiğini ve Hira’dan hazır olmasını isteyecek.

Nurşah, abisi ve Hira’nın nikah şahidi. Hira’yı Orhun konusunda rahatlatmaya çalışıyor. Orhun’un sert görüntüsünün altında pamuk gibi bir kalbi olduğunu ve onu çok seveceğini söylüyor.

Gizli Mesaj Ne? Afife’ye gelen mesaj ise tedirginlik yarattı. Afife gelen mesaj karşısında şaşkınlık ve korkuyu bir arada yaşadı. Soluğu sade ve gizli kıyılan nikahta aldı. Lakin Afife bu nikaha geç kaldı. Orhun ise annesine zafer bakışı attı. Orhun biraz da annesine karşı gelmek için bu evliliğe adım attığını biliyoruz.

Orhun, Hira’yı Görünce Ne Hissetti? Orhun, Hira’ya ne kadar öfke kussa da ona olan bakışları gerçek düşüncelerini saklayamıyor. Orhun’un Hira’dan etkilendiği aşikar. Özellikle beyazlar içinde görünce kafa karışıklığı içinde kalıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 148 Watch Trailer – Thursday, September 21 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 148 Watch Trailer – Thursday, September 21 Trailer Oh Dilan! Tell Baran the Truth…Hello Blood Flowers lovers. The season started with annoying episodes. Dilan is determined to injure Baran even more by trying to convince him that he has escaped… What will happen in the 148th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments.
 • Kan Çiçekleri 148. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Eylül Perşembe)
  Kan Çiçekleri 148. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Eylül Perşembe) Ah Be Dilan! Söylesene Gerçekleri…. Kan Çiçekleri 128. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 21 Eylül Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 148. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 148. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 148 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak?
  Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak? Kan Çiçekleri Tüylerinizi Diken Diken Edecek! Merhaba Kan Çiçekleri severler. Geçen sezon Dilan ve Baran aşklarını itiraf etsin diye ecel teri dökmüştük. Güzel bir sezon finali beklerken yine ağzımız açık kalmış bu aşk yarım mı kalacak diye endişe etmiştik. Kan Çiçekleri yeni sezonda neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın