Esaret 21 Bölüm Fragmanı 19 Aralık Pazartesi – Bu Nikah Kıyılamaz!

Esaret 21

Esaret 21.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 21.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 21.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 19 Aralık Pazartesi günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 21. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Adım adım evliliğe giden süreçte bakalım neler yaşanacak? Orhun, Hira’nın bir an önce iyileşmesi için elinden geleni yaptı. Orhun artık evlenme zamanının geldiğini ve Hira’dan hazır olmasını isteyecek.

Nurşah, abisi ve Hira’nın nikah şahidi. Hira’yı Orhun konusunda rahatlatmaya çalışıyor. Orhun’un sert görüntüsünün altında pamuk gibi bir kalbi olduğunu ve onu çok seveceğini söylüyor.

Gizli Mesaj Ne? Afife’ye gelen mesaj ise tedirginlik yarattı. Afife gelen mesaj karşısında şaşkınlık ve korkuyu bir arada yaşadı. Soluğu sade ve gizli kıyılan nikahta aldı. Lakin Afife bu nikaha geç kaldı. Orhun ise annesine zafer bakışı attı. Orhun biraz da annesine karşı gelmek için bu evliliğe adım attığını biliyoruz.

Orhun, Hira’yı Görünce Ne Hissetti? Orhun, Hira’ya ne kadar öfke kussa da ona olan bakışları gerçek düşüncelerini saklayamıyor. Orhun’un Hira’dan etkilendiği aşikar. Özellikle beyazlar içinde görünce kafa karışıklığı içinde kalıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir