Kan Çiçekleri 11.Bölüm Fragmanı – 20 Aralık Salı

kan çiçekleri 11

Savaş Yeniden Mi Başlayacak!

Kan Çiçekleri 11.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 20 Aralık Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Cevdet Dilan’ı kaçırdı. Kan Çiçekleri 11.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 11.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 11.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 11. bölüm izleme detayları sizlerle.

Dizi Haberleri özetlerimizi kaçırmayın. Kan Çiçekleri heyecan dolu bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Dizide Cevdet’in Dilan’ı kaçırmasıyla birlikte olaylar giderek Arap saçına dönmeye başladı! Baran Dilan’ı bulamayınca öfkeden deliye döndü. Azade ise kaosun geri geleceğini gördüğü için bir hayli mutlu. Peki dizide gelecek bölüm neler olacak? Tam bitecek dediğimiz bu kan davası geri mi başlıyor?

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Baran’ın zor kararı! Cevdet tarafından kaçırılan Dilan uyandığında bir hayli şaşkına döner. Cevdet onu da alarak tıpkı geçmişte olduğu gibi kayıplara kaçmak istiyor. Cevdet’in Dilan’ı feda etmeye tahammülü yok. Üstelik Dilan’ın hastanedeki o halini gördükten sonra Cevdet için kaçmaktan başka bir çare kalmadı.

Cevdet’in yaptığı bu plan oldukça mantıklı görünse de Baran’dan kaçmak hiç kolay değil. Azade ise kaçmaya çalışan kan davalılarının işini bitirme derdinde. Onları bulup hemen işlerini bitirmeli ve intikamlarını almalıdır. Baran’ın oldukça öfkeli ayrılışı Azade’yi mutlu eder. Bu sefer isteği olacak ve Baran kanlılarını öldürecektir.

Dilan engel olacak! Ancak Azade’nin tüm şeytanı düşüncelerine, Baran’ın öfkesine rağmen işler farklı gelişecek. Dilan Baran’ın karşısında ailesi için dik duracak. Bu evliliği kabul etmediğini de haykıracak. Baran’ın ise yapabileceği iki şey var.

Kan Çiçekleri 11. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 20 Aralık Salı

Bunlardan biri Azade’nin dediğini yapmak. Yani kanlılarının işini bitirmek. Ve bu davayı sonlandırmak. Diğer ise en başından beri yaptığı evlilik planını devam ettirmek. Yani Dilan’ı alıp tekrar konağa geri götürmek. Burada Baran ikinci seçeneği seçecek. Yani Dilan’ı zorla alıkoyup götürecek. Dilan her ne kadar istemese de ikili için şu an için tek yol bu.

Kısaca toparlarsak kötüler ve iyiler arasındaki bu savaş her geçen gün alevlense de aşk ve sevgi bu dünyayı kurtaracak tek şey.

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir