Kan Çiçekleri 11.Bölüm Fragmanı – 20 Aralık Salı

kan çiçekleri 11

Savaş Yeniden Mi Başlayacak!

Kan Çiçekleri 11.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 20 Aralık Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Cevdet Dilan’ı kaçırdı. Kan Çiçekleri 11.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 11.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 11.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 11. bölüm izleme detayları sizlerle.

Dizi Haberleri özetlerimizi kaçırmayın. Kan Çiçekleri heyecan dolu bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Dizide Cevdet’in Dilan’ı kaçırmasıyla birlikte olaylar giderek Arap saçına dönmeye başladı! Baran Dilan’ı bulamayınca öfkeden deliye döndü. Azade ise kaosun geri geleceğini gördüğü için bir hayli mutlu. Peki dizide gelecek bölüm neler olacak? Tam bitecek dediğimiz bu kan davası geri mi başlıyor?

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Baran’ın zor kararı! Cevdet tarafından kaçırılan Dilan uyandığında bir hayli şaşkına döner. Cevdet onu da alarak tıpkı geçmişte olduğu gibi kayıplara kaçmak istiyor. Cevdet’in Dilan’ı feda etmeye tahammülü yok. Üstelik Dilan’ın hastanedeki o halini gördükten sonra Cevdet için kaçmaktan başka bir çare kalmadı.

Cevdet’in yaptığı bu plan oldukça mantıklı görünse de Baran’dan kaçmak hiç kolay değil. Azade ise kaçmaya çalışan kan davalılarının işini bitirme derdinde. Onları bulup hemen işlerini bitirmeli ve intikamlarını almalıdır. Baran’ın oldukça öfkeli ayrılışı Azade’yi mutlu eder. Bu sefer isteği olacak ve Baran kanlılarını öldürecektir.

Dilan engel olacak! Ancak Azade’nin tüm şeytanı düşüncelerine, Baran’ın öfkesine rağmen işler farklı gelişecek. Dilan Baran’ın karşısında ailesi için dik duracak. Bu evliliği kabul etmediğini de haykıracak. Baran’ın ise yapabileceği iki şey var.

Kan Çiçekleri 11. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 20 Aralık Salı

Bunlardan biri Azade’nin dediğini yapmak. Yani kanlılarının işini bitirmek. Ve bu davayı sonlandırmak. Diğer ise en başından beri yaptığı evlilik planını devam ettirmek. Yani Dilan’ı alıp tekrar konağa geri götürmek. Burada Baran ikinci seçeneği seçecek. Yani Dilan’ı zorla alıkoyup götürecek. Dilan her ne kadar istemese de ikili için şu an için tek yol bu.

Kısaca toparlarsak kötüler ve iyiler arasındaki bu savaş her geçen gün alevlense de aşk ve sevgi bu dünyayı kurtaracak tek şey.

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın