Esaret 19 Bölüm Fragmanı 15 Aralık Perşembe -Orhun Ve Hira Baş Başa! Eda Gerçeği Duydu Mu?

esaret 19

Esaret 19.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 19.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 19.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 14 Aralık Perşembe günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 19. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Hira tüm yaptıklarına rağmen Orhun’un gözünde kendini aklayamadı. Tam tersine Orhun Hira’nın oyun yaptığını düşünerek ona daha da kötü birine dönüştü. Hira masumiyetini nasıl açıklayacağını düşünürken Eda’nın gelişi olayları bambaşka bir yöne sürükleyecek gibi görünüyor. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Eda Gerçeği Öğrendi Mi? Hastaneden taburcu olan Hira Orhun’un gözetimi altında yeni eve yerleşir. Bu durum başta Afife olmak üzere herkesi delirtir. Eda ise daha fazla dayanamayarak ikiliyi yakın markaja almaya karar verdi. Eda’nın bu şeytanı takibi işeri oldukça karmaşıklaştıracak gibi gözüküyor.

Çünkü Orhun tüm gerçeği konaktan gizliyor. Hira’nın bir katil olduğunu Afife’den Eda’dan herkesten saklıyor. Eda’nın bu gerçeği öğrenmesi, konakta tüm taşların yerinden oynaması demek. Nitekim her ne kadar Eda gerçekleri öğreniyor gibi görünse de bu gerçekleşmeyecek. En azından şu an için bu sır sadece Hira ve Orhun arasında kalacak. Bu aşamada gerçeklerin ortaya çıkması Afife’nin eline büyük bir koz verecektir. Bu da Hira’nın hikayesinin sona ermesi anlamına gelir.

Esaret 19 Bölüm Fragmanı 15 Aralık Perşembe

Orhun ve Hira yakınlaşacak! Peki Eda neyi görecek. Tahminimiz Orhun’un Eda’yı fark etmesi yönünde. Ve rolü sürdürerek herkesi şaşırtacak bir hareket yapması olasılığı. Yani Orhun Eda’yı kuşkulandırmamak için Hira ile yakınlaşabilir.

Orhun bunu her ne kadar rol için yapsa da kafası karışabilir. Geçmiş sahneleri düşünürsek Orhun hastanede Hira’nın bileğindeki pamuğu tutmaktan çekinmişti. Yani içten içe Orhun’un da bir korkusu olduğu bari bir şekilde belli oluyor. Bu korku böyle güzel bir kıza aşık olma korkusundan başka bir şey olamaz.

Her geçen gün heyecanlanarak devam eden dizi giderek daha keyifli olmaya başlayacak. Bu yüzden dizideki tüm ayrıntıları kaçırmamak gerek. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir