Emanet 480 Bölüm Fragmanı 15 Aralık Perşembe – Yaman, İdris’in İşini Bitirecek!

emanet 480

Emanet 480.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 480.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 480.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 480. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Uzun zamandır beklediğimiz sır perdesi sonunda son buluyor. Yaman tüm gerçekleri öğrendi. Nana her şeyi polise anlattı. İdris şeytanı kaçacak delik ararken intikam için hedefini Nana’ya dikti. Çiftimiz bu badireyi atlatırsa büyük aşk başlayacak. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Yaman İdris’in ipini çekecek! Nana’nın polise tüm gerçekleri anlatmasıyla birlikte İdris şeytanı neye uğradığını şaşırdı. Yaptığı tüm pislikler Yaman tarafından öğrenildi. Tüm bu duruma öfkelenen İdris ise ortadan kaybolmadan önce intikamını almak isteyecek.

Bu amaçla Nana’yı kaçıran İdris onun canına son vermeyi planlıyor. Peki bu durum gerçekleşecek mi? Elbette Nana’nın ölmesi tüm dizinin bitmesi demek. Bu yüzden Nana’ya bir şey olmayacak.

Yaman Nana’yı kurtaracak! Ancak Nana, İdrsi şeytanının elinden nasıl kurtulacak? Burada Yaman’ın kahramanlığı oldukça önemli. Yaman yaptığı hatanın farkına vardı. Bu hatayı fark eden Yaman kendini affettirmek için harekete geçecek. Ve Nana’yı kurtarmayı da başaracak.

Geçmiş özetlerde kötülüklerin çiftimizi birleştirdiğini anlatmıştık. Bu zorlukta başlayacak büyük aşk için son engel. Nana ve Yaman bu engeli aşacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın