Esaret 161. Bölüm Fragmanı – Esaret 11 Eylül Pazartesi

Esaret 161

Esaret 2. Sezon Başlıyor! Hira Yaşıyor…

Merhaba Esaret severler. Esaret dizisi 2.sezondan yeni bir tanıtım geldi. Adım adım yeni sezona doğru ilerliyoruz. Esaret yeni sezon 11 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Geçtiğimiz sezonu soluksuz bıraktık. Bakalım Esaret dizisi 2.sezonda bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 161.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 161.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 11 Eylül Pazartesi günü 161 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 161.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 11 Eylül Pazartesi yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 161 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 161
Esaret

Esaret 161 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret yeni sezon tanıtımında morgda yatan Hira’nın uyanışını gördük. Tabi bu beklediğimiz bir andı. Biz sadece bunun nasıl olacağını bekliyorduk. Hira tek solukta uyanışa geçerek tamam işte uyandım dedirtti.

Dileriz geçen sezon nasıl sıkmadıysa bu sezon da aynı heyecan ve keyifle devam eder. Hira ve Orhun’un romantik sahnelerini bol bol göreceğiz. Onlar için her şey yeniden başlayacak?

Peki Eda’ya Noldu? Eda’ya da araba çarpmıştı. Dileriz Eda defteri kapanmıştır. Eğer kapanmadıysa belki tekerlekli sandalyede oturan Eda görebiliriz ve ona üzüldükleri için konakta yaşamaya devam edebilir. Eda son gaz kötülüklerine devam.

Esaret 161 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 11 Eylül Pazartesi Esaret İzle!

Hira Kardeşlerine Kavuşacak! Bu sezonun en çok beklediğimiz sahnelerinden biri de bu. Hira’nın Vuslat’a ve Kenan’a kavuşması oldukça duygusal olacak.

Afife Hira’yı Kabullenecek! Artık Afife yelkenleri suya indirecek. Hira’yla yakın olursa Orhun’la da arasındaki limoni durum sona ermiş olacaktır.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 161.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 139

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir