Esaret 15 Bölüm Fragmanı 9 Aralık Cuma – Hira Orhun’un Kollarında!

Esaret 15

Esaret 15.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 15.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 9 Aralık Cuma günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 15. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret diziisne heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hira ve Orhun aşkı gümbür gümbür geliyor. Hira güzelliğiyle Orhun’u büyülemeye devam etse de Afife bu durumdan çok rahatsız. Geçmiş özetimizde Afife’nin planlarından bahsetmiştik. Nitekim Aifife son teklifiyle Hira’dan kurtulmaya kararlı. Peki bu gerçekleşecek mi? Gelecek bölümde bizi neler bekliyor?

Hira’nın güzelliği! Orhun evlilik fikrine iyice kendini kaptırdı. Hira’yı karısı gibi görmeye ve onun kendisini kocası gibi görmesi konusunda kararlı. Hira’nın ev işleri ile uğraşmasına hiç ama hiç tahammülü yok. Hira ise bu değişim için bir hayli zorlanıyor. Oldukça kafası karışmış durumda.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi Afife cadısı yine harekete geçti. Daha önce Hira’ya para teklif eden Afife bu sefer bunun boyutunu yükseltecek. Hira’ya açık çek uzatacak. Tek isteği ise Hira’nın bir an önce gitmesi.

Hira’nın kararı ne olacak! Hira’ya yapılan bu teklif oldukça iyi. Bu tutsaklıktan kurtularak özgür bir yaşama adım atabilir. Ancak Hira bunu kabul etmeyecek. Kalmayı ve savaşmayı seçecek. Hira’nın bu dönüşü Orhun’u çok etkileyecek.

Üstelik Hira’nın güzelliğini de işin içine katarsak Orhun’un hiç şansı yok. Hira’yı beyazlar içinde gördüğünde dili tutulacak. Gelinliği ile Hira Orhun’nun aklını alırken Afife’yi ise deliye döndürecek. Tek deliye dönecek kişi Afife olmayacak. Orhun’u hayal eden Eda’da büyük bir hüsrana uğrayacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir