Esaret 15 Bölüm Fragmanı 9 Aralık Cuma – Hira Orhun’un Kollarında!

Esaret 15

Esaret 15.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 15.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 9 Aralık Cuma günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 15. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret diziisne heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hira ve Orhun aşkı gümbür gümbür geliyor. Hira güzelliğiyle Orhun’u büyülemeye devam etse de Afife bu durumdan çok rahatsız. Geçmiş özetimizde Afife’nin planlarından bahsetmiştik. Nitekim Aifife son teklifiyle Hira’dan kurtulmaya kararlı. Peki bu gerçekleşecek mi? Gelecek bölümde bizi neler bekliyor?

Hira’nın güzelliği! Orhun evlilik fikrine iyice kendini kaptırdı. Hira’yı karısı gibi görmeye ve onun kendisini kocası gibi görmesi konusunda kararlı. Hira’nın ev işleri ile uğraşmasına hiç ama hiç tahammülü yok. Hira ise bu değişim için bir hayli zorlanıyor. Oldukça kafası karışmış durumda.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi Afife cadısı yine harekete geçti. Daha önce Hira’ya para teklif eden Afife bu sefer bunun boyutunu yükseltecek. Hira’ya açık çek uzatacak. Tek isteği ise Hira’nın bir an önce gitmesi.

Hira’nın kararı ne olacak! Hira’ya yapılan bu teklif oldukça iyi. Bu tutsaklıktan kurtularak özgür bir yaşama adım atabilir. Ancak Hira bunu kabul etmeyecek. Kalmayı ve savaşmayı seçecek. Hira’nın bu dönüşü Orhun’u çok etkileyecek.

Üstelik Hira’nın güzelliğini de işin içine katarsak Orhun’un hiç şansı yok. Hira’yı beyazlar içinde gördüğünde dili tutulacak. Gelinliği ile Hira Orhun’nun aklını alırken Afife’yi ise deliye döndürecek. Tek deliye dönecek kişi Afife olmayacak. Orhun’u hayal eden Eda’da büyük bir hüsrana uğrayacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…

Bir yanıt yazın