Emanet 476 Bölüm Fragmanı 9 Aralık Cuma – Yaman Nana’ya Aşkını İlan Edecek!

emanet 476

Emanet 476.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 476.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 476.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 476. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasındaki yakınlaşmanın gelecek bölümlerde giderek artacağını geçmiş özetlerimizde anlatmıştık. Nitekim Yaman çok geçmeden bunu açıkça belli etti. İkilinin arasında aşk kıvılcımları yaşanmaya başladı. Peki gelecek bölümlerde bizi neler bekliyor?

Gözleri gözlerime! Nana ve Yusuf arasındaki uyum Yaman’nın dikkatinden kaçmaz. Yaman Nana’nın her şeyiyle mükemmel bir kadın olduğunu her geçen gün daha iyi anladı. Nitekim Nana’nın güzelliği yavaş yavaş Yaman’ı büyülemeye başladı. Yaman kendisinde yaşanan bu değişim karşısında şaşkın. Nana’ya karşı olan hisleri ona karşı davranışları. Neler oluyor bana dedirtti.

Gelecek ölümlerde aşk rüzgarı daha da büyüyecek. Nana’da Yaman’ın bu yakınlaşmasına karşılık verecek. İkili hiç olmadıkları kadar yakın olacak.

İlk yakınlaşma! Nana ve Yaman arasında yaşanacak bu yakınlaşma hepimizi çok utandıracak. İkiliyi böyle görmeyi hepimiz çok beklemiştik. BU romantizmin ardından Yaman kalbine daha fazla söz geçiremeyecek. Aşkını itiraf etmesi an meselesi.

Burada Nana bu gerçekle yüzleşmekten utanabilir. Kısaca kaça kovalanır durumu göreceğiz diyebiliriz. Gelecek bölümler çok ama çok eğlenceli olacak. Tabi Nana’nın sırrı hala gün gibi ortada duruyor. Bununda çözüme ulaşması gerekli. Bu durum ikilinin aşkını biraz yavaşlatabilir. Ancak ne olursa olsun bu aşkın önünde hiçbir engel duramayacak gibi gözüküyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir