Esaret 100. Bölüm Fragmanı – Esaret 28 Nisan Cuma

esaret-100

Orhun Yanlış Anlaşılacak!

Merhaba Esaret severler. Saadet fırtınası geri döndü. Ortalığı karıştırmadan geri dönmez! Orhun bu ara yanlış anlaşılmalara müsait… Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Esaret 100.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 100.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 28 Nisan Cuma günü 100.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 100.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 28 Nisan Cuma yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 100 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 100
Esaret

Esaret 100 Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Esaret dizisinde Orhun’un gerçekleri söylemesi yine elinde patlayacak. Bu konuda Orhun ve Eda yarış halinde! Bakalım ikiliden biri bu konuyu yumurtlayabilecek mi?

Saadet, Hira’nın yumuşak karnını biliyor. Bu saatten sonra Hira’ya mirası kaptırmaz. Orhun’un üzerine oynayıp Hira’yı yanına çekmeye çalışacak. Dediğimiz gibi Orhun bazı gerçekleri açıklamada yavaş davrandı. Hira halasının konaktan kovulmasını hoş karşılamayacak.

Bu mesele iki günde kapanmaz. Olaylar büyür ve daha Eda ve Saadet ortak işbirliğine kadar uzanır bu iş… Saadet ve Eda’nın ortak noktası çifti ayırmak. Eda Orhun’a konarken Saadet’te mirasın kendisinde kalmasını sağlamış olacak.

Meryem ve Kenan ilişkisi yine sallantıda. Kenan ablasının evlenme arzusunu yerine getirmek için adım atacak. Bu adım Meryem’e mi yoksa başka birine mi olacak?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…💕

Esaret 100 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 28 Nisan Cuma Esaret İzle!

Esaret 100.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

esaret 89

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir