Esaret 10 Bölüm Fragmanı 2 Aralık Cuma – Afife’nin Sakladığı Sır! Orhun Gerçekleri Öğrenecek Mi?

esaret 10

Esaret 10.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 10.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 10.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 2 Aralık Cuma günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 10. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde Afife’nin sakladığı sırdan bahsetmiştik. Nitekim tahminlerimiz doğru çıktı. Afife Orhun ve babasının yüzleşmesini engellemek için harekete geçecek. Tüm bu olayların ortasında kalan Hira’yı ise oldukça kötü bir plan bekleyecek. Peki gelecek bölümde neler olacak? Hepsi ve daha fazlası şimdi özetimizde…

Afife’nin sırrı! Konakta kötülüğün adıl kaynağının Afife olduğu ortaya çıktı. Orhun ve babasını ayıran Afife gizli işler peşinde. Bunun ne olduğu şu an için bir sır olsa da tahminlerimiz konağın mirası olduğu yönünde. Afife’nin güç hırsı ve her şeye hakim olma isteği tüm bunların sebebi gibi görünüyor.

Afife Orhun’un yaptıklarından haberdar olmasını istemiyor. Bu yüzden gelecek bölümlerde harekete geçecek. Bir şekilde babayı susturmalı ve geçmişte neler olduğunun öğrenilmesini engellemeli.

Hira maşa olacak! Burada Afife’nin ilk planı babayı ortadan kaldırma yönünde. Ancak bunu kendisi yapamaz. Bunun için en kolay maşa ise Hira. Afife Hira’yı kullanarak babayı zehirlemeyi planlayabilir. Bu durum eğer gerçekleşirse geçmişte yaşanan bir olay tekrar etmiş olacak. Nihan’ın aniden zehirlenerek öldürülmesi! Bu durum Afife’yi büyük bir şüpheli noktasına bizim gözümüzde getirdi. Henüz Afife’nin amacını bilmediğimiz için bunu söylemek elbette çok zor.

Afife bu planı yaparken Hira yine aynı tuzağa düşme tehlikesi ile karşı karşıya. Bu sefer de aynı duruma düşerse işi çok ama çok zor. O yüzden Hira çok ama çok dikkatli olmalı. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın