Emanet 471 Bölüm Fragmanı 2 Aralık Cuma -Yaman’ın Romantizmi Nana’yı Baştan Çıkardı!

emanet 470

Emanet 471.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 471.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 471.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 471. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde tutku dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dizide aşk rüzgârları tüm hızıyla esiyor.. Yaman efendinin şiirleri Nana’nın aklını aldı. Minik köpeğin gelmesi ise konağı mutluluğa boğdu. Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Nana Gönlünü Kaptırdı! Konağa gelen minik köpüş mutluluk yaratırken dizide özlediğimiz günler yavaş yavaş gelmeye başladı. Yaman’ın romantizm dolu anları Nana’yı baştan çıkardığı gibi bizi de çok etkiledi. Gelecek bölümlerde ikili arasında yaşanacak bu durumlar daha da artarak devam edecek.

Nana Yaman’ın sert kabuğunun altında nasıl bir romantik var görecek. Ona karşı düşündüğü hisler değişecek. Yavaş yavaş Yaman’ın aşk rüzgarına kendini kaptıracak. Yaman ise çok geçmeden Nana’nın bu aşık hallerini fark edecek!

İkili ne zaman açılacak! Hepimizin merak ettiği tek konu ise bu aşkın ne zaman başlayacağı. Şimdilik bunun için zaman var. Nana ve Yaman her ne kadar romantik anlar yaşasalar da bundan daha fazlasına ihtiyaçları var. Hem Nana hem de Yaman birbirlerini daha çok güvenmeli ve ikilinin arasındaki sırların son bulması gerekli. Tüm bunlar açığa çıkıp tatlıya bağlandığında aşk tam anlamıyla hayat bulacak.

Burada Topal her ne kadar kötü olarak görülse de yapacaklarıyla çiftimize itici bir güç sağlayacak. Nana ve Yaman kötülüklerle mücadele ederken birbirlerine tam anlamıyla güvenmeyi öğrenecekler. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın