Esaret 11 Bölüm Fragmanı 5 Aralık Pazartesi – Orhun ve Hira Evlenecek!

Esaret 11

Esaret 11.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 11.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 11.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 5 Aralık Pazartesi günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 11. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Orhun babası ile sonunda yüzleşti. Annesinin ona sırt çevirmesi, babasına atılan bir iftira yüzünden yaşanalar oldukça çarpıcıydı. Tüm bunların üstüne Orhun babasını kaybetmesi onu derin bir girdaba sürükleyecek. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Orhun’un evlilik kararı! Orhun için son günler oldukça yoğun ve beklenmedik geçti. Babamı tam buldum derken kaybetmesi. Annesinin acımasız kararı. Tüm bu olayları üst üste koyunca Orhun’un delirmemesi elbette mümkün değildi.

Kendini kaybeden Orhun bütün bu olanların intikamını Afife’den alacak. Bu zamana kadar sözünden çıkmadığı annesine rest çekecek. Artık Afife hanımın dedikleri değil Orhun’un dedikleri olacak!

Şoke eden karar! Orhun’un bu düşüncesinin ilk adımı ise evlilik oluyor. Burada gelin adayı elbette herkesin merakı. Hepimizin tahmin ettiği olay ise gerçekleşecek. Orhan Afife’den intikamını almak için Hira’yı kendine eş seçecek. 

Kısaca toparlarsak Hira ve Orhun’un birlikteliği zoraki bir aşk ile başlayacak diyebiliriz. Orhun gelecek bölümlerde de alacağı kararlarla konağı alt üst edecek!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir