Emanet 253.Bölüm Fragmanı – 17 Kasım Çarşamba

Emanet 253

Seher ve Yaman’ın Gecesine Canan Şoku!

Emanet 253.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 253.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 253.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde haftanın ortasındayız. Emanet dizisinin bu bölümünde Yaman’ın Seher için hazırladığı özel romantik bir bölüm damgasını vuracak. İkili tam yakınlaşırken Ziya ise bu yakınlaşmayı bölecek!

Yaman ve Seher her zamanki gibi dış güçlerin etkisiyle ilişkilerini tam anlamıyla yaşayamıyor. Bu sefer de Ziya annesinin ölümünü haber veriyor. Tabi ki Canan ölmüyor. Nerde o günler! Bu da sadece bir oyun. Canan ilaçların etkisiyle bir ayılıp bir bayılıyor. Yaman’ın gözüne girmek onun kendisine acıma hissini uyandırmak için elinden her geleni yapıyor.

Yaman ve Seher, Ziya’nın telefonuyla birlikte apar topar bu özel geceyi sonlandırmak zorunda kalıyor. Evde Canan’ın sağlığı çok konuşulacak. Ziya yine onun böyle bir problem yaşamaması için abisine yalvaracak. Yaman ise annesinin el üstünde tutulması için çalışmalara başlayacak.

One Comment on “Emanet 253.Bölüm Fragmanı – 17 Kasım Çarşamba”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir