Emanet 470 Bölüm Fragmanı 1 Aralık Perşembe – Yaman Nana’ya Abayı Yaktı!

emanet 470

Emanet 470.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 470.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 470.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 470. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana’nın hastaneden kurtulup konağa gelmesi başta Yusuf olmak üzere herkesi sevindirdi. Yaman Nana’nın dönüşünden çok mutlu. Ancak işler her ne kadar güzel gidiyor gibi gözükse de Topal alçağı kuytuda tetikte bekliyor. Peki gelecek bölümde çiftimizi neler bekliyor?

Yaman’ın değişen tavırları! Nana’nın hastaneden iyi bir şekilde çıkması hepimizi mutlu etti. Özellikle Yaman efendi hastanede Nana’nın üstüne titredi. Nana Yaman’ın bu ilgisinden çok memnun. Ancak onu utandırmadan da edemedi. Yaman’ın bu kasılmış kaçamak halleri çok ama çok komikti.

Bu aşk rüzgarı gelecek bölümlerde de tam gaz devam edecek. Özellikle Nana ve Yaman giderek daha çok yakınlaşacak. İkilinin bu yakınlaşması bizlere oldukça keyifli anlar yaşatacak. Nana açık sözlülüğüyle Yaman’ı utandırırken Yaman’da artık yavaş yavaş gerçek hislerini ortaya çıkaracak!

Topal şeytanı! Topal şeytanı ise gerçek hayatta yetmezmiş gibi çiftimizin rüyalarına kadar girmeye başladı. Nana’nın art arda atlattığı tehlikeler onda oldukça büyük etkiler bıraktı. Nana korkularıyla paranoyaklaşmaya başladı. Neyseki Yaman onun yanında. Her fırsatta onu sarmaya ve iyileştirmeye devam edecek.

Topal şeytanı ise tuzaklarına bir yenisini daha ekleyecek. Ancak bu sefer hayat kurtarma sırası Nana’da. İkilinin bu kahramanlık serüveni aşkı da bir hayli alevlendirecek. Gelecek bölümlerde oldukça aksiyon ve bir o kadarda romantizm dolu anlar bizi bekliyor. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir