Emanet 468 Bölüm Fragmanı 29 Kasım Salı – Nana Yaman İçin Yaşayacak!

emanet 468

Emanet 468.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 468.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 468.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 468. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide geçen bölüm güzel giden durumlardan bahsetmiştik. Özellikle Nana’nın dansı ve Yaman’ın ona duyduğu hayranlığı anlatmıştık. Ancak bu durumun böyle iyi gitmeyeceğini Topal’ın şeytani planlarına da dikkat çekmiştik. Nitekim olanlar oldu. Topal belası yine devreye girdi!

Nana yaşayacak! Nana ve Yaman arasında aşk rüzgarları eserken Topal belası tüm bu durumu tersine çevirdi. Nana yoğun kan kaybı nedeniyle yaşam ve ölüm arasında gidip geldi. Yaman’ı uzun süre sonra ilk defa böyle çaresiz gördük. Çünkü Yaman’ın aklında bu tabloda ilk gelen Seher oldu. Tıpkı Seher’i kaybettiği gibi bu defa da Nana’yı kaybetme noktasına geldi.

Yaman için bu büyük bir travma. Bu travmanın iki türlü sonucu olabilir. Birinci Nana’yı kendinden uzaklaştırma. Tehlikeli yaşamı ile Nana ve çevresindekileri riske attığı düşüncesine kapılma. Bir diğer ise yakınlaşma!

Nana ve Yaman yakınlaşması! Bizim tahminimiz bu acının Yaman ve Nana’yı daha da yakınlaştıracağı. Yaman’ın Nana için daha çok titreyeceği. Onun hayatı için her şeyi yapacağı. Tabi Nana içinde bu durum oldukça şaşırtıcı olacak. Nana hastane yatağında Yaman’ın bu fedakarlıklarını ve ilgisini görünce bir hayli utanacak.

Kısaca toparlarsak Topal’ın bu kötülüğü çiftimizi geçmişe göre daha güçlü ve daha bütünleşmiş yapacak! Topal ise para hayalleri kurarken avucunu yalayacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir