Emanet 468 Bölüm Fragmanı 29 Kasım Salı – Nana Yaman İçin Yaşayacak!

emanet 468

Emanet 468.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 468.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 468.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 468. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide geçen bölüm güzel giden durumlardan bahsetmiştik. Özellikle Nana’nın dansı ve Yaman’ın ona duyduğu hayranlığı anlatmıştık. Ancak bu durumun böyle iyi gitmeyeceğini Topal’ın şeytani planlarına da dikkat çekmiştik. Nitekim olanlar oldu. Topal belası yine devreye girdi!

Nana yaşayacak! Nana ve Yaman arasında aşk rüzgarları eserken Topal belası tüm bu durumu tersine çevirdi. Nana yoğun kan kaybı nedeniyle yaşam ve ölüm arasında gidip geldi. Yaman’ı uzun süre sonra ilk defa böyle çaresiz gördük. Çünkü Yaman’ın aklında bu tabloda ilk gelen Seher oldu. Tıpkı Seher’i kaybettiği gibi bu defa da Nana’yı kaybetme noktasına geldi.

Yaman için bu büyük bir travma. Bu travmanın iki türlü sonucu olabilir. Birinci Nana’yı kendinden uzaklaştırma. Tehlikeli yaşamı ile Nana ve çevresindekileri riske attığı düşüncesine kapılma. Bir diğer ise yakınlaşma!

Nana ve Yaman yakınlaşması! Bizim tahminimiz bu acının Yaman ve Nana’yı daha da yakınlaştıracağı. Yaman’ın Nana için daha çok titreyeceği. Onun hayatı için her şeyi yapacağı. Tabi Nana içinde bu durum oldukça şaşırtıcı olacak. Nana hastane yatağında Yaman’ın bu fedakarlıklarını ve ilgisini görünce bir hayli utanacak.

Kısaca toparlarsak Topal’ın bu kötülüğü çiftimizi geçmişe göre daha güçlü ve daha bütünleşmiş yapacak! Topal ise para hayalleri kurarken avucunu yalayacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın