Emanet 467 Bölüm Fragmanı 28 Kasım Pazartesi – Nana Yaman’ı Kendine Hayran Bıraktı

Emanet 467

Emanet 467.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 467.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 467.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 467. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Nana ve Yaman tüm zorlukların üstesinden bir bir gelmeye biliyor. Yaman’ın bu kahramanlıkları Nana’yı oldukça etkiledi. Şimdi etki bırakma zamanı Nana’da. Peki gelecek bölümlerde neler olacak? Hepsi ve daha fazlası özetimizde.

Nana’nın nefes kesen dansı! Nana ve Yaman arasındaki tatlı çekişme hepimizi güldürmeye devam ediyor. Özellikle Nana’nın Yaman’a ‘yaban’ demesi oldukça komikti. Bu tatlı çekişmelerin devam etmesi en büyük isteğimiz.

Tüm bunların yanı sıra Nana’nın dans gösterisi nefesleri kesti. Uzun zaman sonra Yaman’ı böyle etkilenmiş görmüş olduk. Gelecek bölümlerde bu durum hız kesmeden devam edecek. Yaman Nana’nın güzelliğini her geçen gün daha çok görecek. 

Aşıklar baş başa! İlerleyen bölümlerde karşılaşacağımız bir diğer durum ise Yaman ve Nana’nın baş başa geçireceği anlar olacak. Bu çiftimizi birbirine daha da kaynaştıracak. 

Ancak işler hep böyle güzel gidiyor demek çok zor. Kötü planlar da arka planda ilerliyor. Tüm bu kötülükler Yaman ve Nana’yı oldukça zorlayacak. Ama çiftimiz bu zorlukları da aşarak daha da güçlenecek. Yaman’ın aşkını ilan edişini şimdiden iple çekiyoruz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın