Emanet 467 Bölüm Fragmanı 28 Kasım Pazartesi – Nana Yaman’ı Kendine Hayran Bıraktı

Emanet 467

Emanet 467.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 467.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 467.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 467. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Nana ve Yaman tüm zorlukların üstesinden bir bir gelmeye biliyor. Yaman’ın bu kahramanlıkları Nana’yı oldukça etkiledi. Şimdi etki bırakma zamanı Nana’da. Peki gelecek bölümlerde neler olacak? Hepsi ve daha fazlası özetimizde.

Nana’nın nefes kesen dansı! Nana ve Yaman arasındaki tatlı çekişme hepimizi güldürmeye devam ediyor. Özellikle Nana’nın Yaman’a ‘yaban’ demesi oldukça komikti. Bu tatlı çekişmelerin devam etmesi en büyük isteğimiz.

Tüm bunların yanı sıra Nana’nın dans gösterisi nefesleri kesti. Uzun zaman sonra Yaman’ı böyle etkilenmiş görmüş olduk. Gelecek bölümlerde bu durum hız kesmeden devam edecek. Yaman Nana’nın güzelliğini her geçen gün daha çok görecek. 

Aşıklar baş başa! İlerleyen bölümlerde karşılaşacağımız bir diğer durum ise Yaman ve Nana’nın baş başa geçireceği anlar olacak. Bu çiftimizi birbirine daha da kaynaştıracak. 

Ancak işler hep böyle güzel gidiyor demek çok zor. Kötü planlar da arka planda ilerliyor. Tüm bu kötülükler Yaman ve Nana’yı oldukça zorlayacak. Ama çiftimiz bu zorlukları da aşarak daha da güçlenecek. Yaman’ın aşkını ilan edişini şimdiden iple çekiyoruz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir