Emanet 466 Bölüm Fragmanı 25 Kasım Cuma – Gözü Kara Yaman Nana’nın Kalbini Çaldı!

emanet 466

Emanet 466.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 466.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 466.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 466. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde beklediğimiz aşk dolu bölümler yaklaşmaya devam ediyor. Yaman Kırımlı uzun süre sonra açık açık Nana’ya onu istediğini söyledi. Nana bu durum karşısında afallarken heyecan doruk noktada. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Nana’nın kalbini çaldı! Geçmiş özetlerde Nana için en güzel şeylerden birinin Yaman’ın koruması altına girmesi olduğunu söylemiştik. Nitekim Yaman bunu en güzel şekilde gösterdi. Nana’yı tüm düşmanların elinden kurtararak herkese meydan okudu.

Nana için ise durum biraz farklı. Nana konakta bulunmasını Yaman için tehlike olarak görüyor. Onun iyiliği için ise konaktan gitmeye karar verecek. Ancak Yaman buna izin vermeyecek. Nana’ya alışan Yaman onu artık hayatından çıkarmak istemiyor.

Aşk başlasın! Geçmişte Nana’yı kendi elleriyle göndermek isteyen Yaman’ın bu tavrı elbette herkesi şaşırttı. En başta Nana ne olduğuna inanamadı. Yaman’ın ona karşı bu ilgisi kızımızı bir hayli utandırdı. Ancak kahramanımız Yaman’ın romantikliklerinden henüz habersiz.

İşler her ne kadar iyi gitse de sır perdesi henüz aralanmış değil. Nana’nın ne yapıp edip gerçekleri Yaman’a anlatması gerekli. Yoksa bu aşk büyüdükçe sırrın yaratacağı etki de o denli ağır olacak. Şimdiden gelecek bölümleri heyecanla beklemeye başladık.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın