Esaret 2 Bölüm Fragmanı 22 Kasım Salı – Hira Bir Katil Mi Yoksa Masum Mu?

Esaret 2.bölüm

Esaret 2.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 2.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 2.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 22 Kasım Salı günü yaşanacaklar…

Kanal 7’n in Karamel Yapım imzalı Esaret dizisi ilk bölümüyle ekranlarda oldukça iddialı bir şekilde yerini aldı. Dizi hem görselliği hem de oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. İlk bölümü kısaca hatırlatsak Orhun kardeşi Nihan’ı almak için Afrika’ya seyahat etmişti. Orhun’un burada yolu Hira ile kesişmişti. Çöl haydutlarından Hira’yı kurtaran Orhun, Hira ile çölde yapayalnız kalmıştı.

İlk bağ! Çölde ıssız bir gece geçiren Orhun ve Hira ilk bağlarını bu karanlık kum deryasında yaptı. Ketum olarak bilinen Orhun bu karanlık çölde Hira’ya karşı gösterdiği şefkatiyle aslında görünenden farklı biri olduğunu bizlere gösterdi.

Yıllarca köle kalmış, ağır eziyetlere uğramış bu güzel kadına sahip çıkan Orhun için elbette sorunlar yeni başladı. Çölde kurtardığı bu zavallı hayat Orhun’un biricik kardeşinin hayatına mal olmuştur. Hira’nın zehirli çöreği Nihan’ın ölümüne sebep olur.

Orhun’un kararı ne olacak! Orhun elbette bu durumu öğrenince sinirlenir. Hira’dan bunu acısını çıkarmalıdır. Ancak Hira’nın hayatına son vermek bu iş için basit kaçacaktır. Bu yüzden Orhun Hira’yı İstanbul’a götürme kararı alır.

Burada ikilinin asıl kaderi daha net belli olacak. Orhun Hira için ne karar alacak? Hira Nihan’ı bilinçli olarak mı öldürdü yoksa istemeyerek mi? Tüm bu soru işaretleri dizide gelecek bölümlerde merak konusu olacak. Orhun esaret altına aldığı bu kadının akıbetini vermek için onu birçok konuda sınayacak. Şimdiden gelecek bölümler bizi oldukça meraklandırdı. Sizlerin ilk bölüme yönelik düşünceleri neler? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın