Esaret 2 Bölüm Fragmanı 22 Kasım Salı – Hira Bir Katil Mi Yoksa Masum Mu?

Esaret 2.bölüm

Esaret 2.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 2.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 2.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 22 Kasım Salı günü yaşanacaklar…

Kanal 7’n in Karamel Yapım imzalı Esaret dizisi ilk bölümüyle ekranlarda oldukça iddialı bir şekilde yerini aldı. Dizi hem görselliği hem de oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. İlk bölümü kısaca hatırlatsak Orhun kardeşi Nihan’ı almak için Afrika’ya seyahat etmişti. Orhun’un burada yolu Hira ile kesişmişti. Çöl haydutlarından Hira’yı kurtaran Orhun, Hira ile çölde yapayalnız kalmıştı.

İlk bağ! Çölde ıssız bir gece geçiren Orhun ve Hira ilk bağlarını bu karanlık kum deryasında yaptı. Ketum olarak bilinen Orhun bu karanlık çölde Hira’ya karşı gösterdiği şefkatiyle aslında görünenden farklı biri olduğunu bizlere gösterdi.

Yıllarca köle kalmış, ağır eziyetlere uğramış bu güzel kadına sahip çıkan Orhun için elbette sorunlar yeni başladı. Çölde kurtardığı bu zavallı hayat Orhun’un biricik kardeşinin hayatına mal olmuştur. Hira’nın zehirli çöreği Nihan’ın ölümüne sebep olur.

Orhun’un kararı ne olacak! Orhun elbette bu durumu öğrenince sinirlenir. Hira’dan bunu acısını çıkarmalıdır. Ancak Hira’nın hayatına son vermek bu iş için basit kaçacaktır. Bu yüzden Orhun Hira’yı İstanbul’a götürme kararı alır.

Burada ikilinin asıl kaderi daha net belli olacak. Orhun Hira için ne karar alacak? Hira Nihan’ı bilinçli olarak mı öldürdü yoksa istemeyerek mi? Tüm bu soru işaretleri dizide gelecek bölümlerde merak konusu olacak. Orhun esaret altına aldığı bu kadının akıbetini vermek için onu birçok konuda sınayacak. Şimdiden gelecek bölümler bizi oldukça meraklandırdı. Sizlerin ilk bölüme yönelik düşünceleri neler? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın