Emanet 463 Bölüm Fragmanı 22 Kasım Salı – Nana’nın Sonu! Yaman Neredesin?

emanet 463

Emanet 463.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 463.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 463.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasındaki tatlı çekişme yerini şüphe tohumlarına bıraktı. Nana Yaman konusunda kafa karışıklıkları Yaşarken Yaman’ın da aklında soru işaretleri var. Yaman kendi yerini kimi söylediğini düşünmeye başladı. Nana ise abisinin asıl katilini aramaya koyuldu. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Asıl katil kim? İntikam için konağa gelen Nana’nın kafası oldukça karışmış durumda. Yaman abisinin katili mi yoksa değil mi? Bu soru Nana’nın kafasını kurcalasa da Nana artık bir karara vardı. Yaman katil matil değil. Abisini aslında başka biri öldürdü ve okları Yaman’a çevirtti. Peki tüm bunu yapan kim?

Nana bu sorunun peşine düşecek. Elbette cevap hepimizin bildiği üzere Topal’dan başkası değil. Nana bu gerçeği acı bir şekilde öğrenecek.

Nana tehlikede! Kendisine kalan mirastan habersiz olan Nana aklındaki soru işaretinin peşine düşerken Yaman’da Nana’nın peşinde. Onun gizli saklı ne işler çevirdiğini merak ediyor. Yaman’ın bu sıkı takibi Nana’dan bilgi edinmek için olsa da durumlar değişecek. Topal’ın Nana’yı öldürme düşüncesi Yaman’ın bu takip planı sebebiyle bozulacak.

Yani Yaman Nana’yı takibe alırken bilmeden onun hayatını da kurtarmış olacak. Ancak bu tehlike bir seferde geçecek gibi durmuyor. Gelecek bölümlerde çiftimizin yüzleşmesi ve Topal şeytanına karşı beraber hareket etmesi gerekecek. İkili birleştiğinde hiçbir güç onların karşısında duramayacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir