Emanet 457 Bölüm Fragmanı 14 Kasım Pazartesi – Yaman ve Nana Arasındaki Sırlar Açığa Çıkacak!

emanet 457

Emanet 457.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 457.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 457.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde Nana ve Yaman arasındaki tatlı sürtüşmeden bahsetmiştik. İkili arasındaki bu durum iddialaşmaya kadar gitti. Yaman Nana’ya kızmayacağının sözünü verdi. Ancak Nana Yaman’ın sabrını zorlamaya kararlı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Sırlar açığa çıkıyor! Yaman ve Nana arasındaki iddialaşma hepimizi eğlendirdi. Yaman’ın öfkesini saklamak için girdiği haller bir hayli komikti. Ancak Yaman istemeden ağzından bir sırrı paylaştı. Bu sır abisinin nerede olduğu. Yaman için bu sırrın büyük bir önemi var. Çünkü onun bir çok düşmanı en küçük bir açığında saldırmak için tetikte.

Nitekim Yaman henüz bilmese de Nana onun düşmanlarından biri. Ve bu bilgi büyük bir tehlikeye yol açabilir. Ancak Nana ilk geldiği günden bu yana çok değişti. Nana’nın bu değişimi Yaman’ın şimdilik endişelenmesini gerektirmeyecek. Ancak bu sır bir şekilde başka kişilerin eline geçerse Nana için oldukça zor durumların yaşanmasına sebep olabilir.

Nana aslında kim? Diğer bir sır ise Nana’nın varlığı. Aziz’in kardeşi oluşur ve Topal’la yaptığı iş birliği. Aslında Yaman bir sırrını açığa çıkartmış gibi görünse de bu büyük bir kilidin anahtarı olacak. Nana ile ilgili gerçeklerin de yakın zamanda açığa çıkışının anahtarı. Öncelikle bu gerçekler Yaman tarafından da öğrenilebilir. Ancak bizim tahminimiz biraz farklı.

Bu sırrı Nana kendisi açıklayacak. Yaman’ın ona güven duyması. Kendi sırrını ona anlatması. Nana içinde Yaman’a güven duyması ve sırrını ona anlatmasını sağlayabilir. Gelecek bölümlerde sırların açığa çıktığına hep birlikte tanık olacağız.

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir