Emanet 454 Bölüm Fragmanı 9 Kasım Çarşamba – Nefretten Doğan Aşk! Yaman ve Nana…

emanet 454

Emanet 454.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 454.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 454.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasındaki tatlı gerilim hepimizi çok güldürdü. İkili Yusuf’un odasında yenilik yapacağım derken birbirlerine etmediklerini bırakmadı. Peki ikili arasındaki bu durum ne anlama geliyor? Nana ve Yaman’ı gelecek bölümde neler bekliyor?

Aşkın kıvılcımları! Nana ve Yaman arasındaki tatlı gerilim gelecek bölümlerde de devam edecek. İkili arasında sürtüşmeler daha da çoğalacak. Bu durum başta nefret gibi görünse de aslında çok farklı duyguların sinyali. Nitekim gelecek bölümlerde bu gerilim zirve noktasına ulaşarak bambaşka bir hal alacak.

Yani nefret en uç noktasına ulaştığında yerini bambaşka bir duyguya aşka bırakacak. Bu durum Nana’nın bir anda Yaman’ın kollarında kalmasıyla veya ikilinin ansızın yaşanacak yakınlaşmasıyla meydana çıkacak. Birkaç saniye önce birbirlerine nefretle bakan gözler aniden aşkla bakacak. Nana Yaman’ın aşkla bakan gözlerinden kendi gözlerini zorla kaçıracak.

Adım adı aşk! Aşka doyacağımız o güzel bölümleri beklerken arka planda da kötülükler bitmek bilmiyor. Topal’dan sonra ortaya çıkan Ferit aman verecek gibi değil. Ancak bu durum kötü gözükse de Yaman ve Nana’yı birbirine yakınlaştırıcı rol oynayabilir.

Gelecek bölümler bol nefretli ve bir o kadar da aşka açık olacak. Şimdiden bu tatlı çekişmeyi heyecanla beklemeye koyulduk.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir