Emanet 450 Bölüm Fragmanı 3 Kasım Perşembe Nana Konaktan Kovulacak mı?

Emanet 450

Emanet 450.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 450.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 450.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş bölümlerde Yaman ve Nana’nın kamp macerasına tanık olmuştuk. Bu macera oldukça keyifli geçerken ikilinin birbirlerine yakınlaşmasına da katkı sağlamıştı. Ancak bu güzel tablo konakta yaşanan gerilimde farklı bir hal alıyor! Yaman Nana’yı konaktan kovacağını ilan ediyor. Peki Nana konaktan ayrılacak mı? 

Nana için zorlu karar! Yaman Nana ile geçirdiği kamptan memnun olmuyor gibi görünse bu durum hiçte öyle değil. Yaman uzun süre sonra aradığı o huzuru azda olsa bu kampta yakaladı. 

Bu yüzden Yaman büyük bir korku yaşıyor. Bu korkunun sebebi ise Nana’ya karşı olan hisleri. Yaman Seher’den sonra bir başkasını hayatına almama konusunda şimdilik kararlı duruyor. Yaman bu düşüncedeyken konak görevlisi işleri daha da çıkmaza sokuyor. Nana’yı Yaman’a karşı kötü göstererek onun resmen ayağını kaydıracak. Üstüne üstlük Nana’nın Yusuf’a alerjisi olan yiyecek vermesi ortalığı yangın yerine çevirecek!

Yaman gitmesini istiyor! Tüm bu olanlar elbette Yaman için bir bahane anlamına geliyor. Her geçen an kendini kaptırdığı bu kadını uzaklaştırmalı. Ancak Yaman bunu yapmak istese de bu durum gerçekleşmeyecek. 

Başta Yusuf karşı koyacak. Nana’ya bu denli alışan Yusuf için bir değişim daha en son istenecek şey. Yani Nana gitse bile Yaman Yusuf’un mutluluğu için onu tekrar geri getirmek zorunda kalacak.

Ayrıca Nana’nın pes etmeye niyeti hiç yok. O böyle kolayca gideceksin diyipte gidecek biri değil. Tüm bu zorluklar Nana ve Yaman için işler olumsuza sürüklese de durum bundan çok farklı. Ayrılıklar aslında ikilinin birbirleri için ne anlam ifade ettiğini gösterecek büyük fırsatlar. Bu durumda çiftimiz için bunu sağlayacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir