Emanet 443 Bölüm Fragmanı 25 Ekim Salı

emanet 443

Nana Gerçeği Öğrenecek!

Emanet 443.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 443.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 443.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasında yaşanan gerilim her geçen gün daha da arttı. Nana Yaman’ın bir katil olup olmadığına hala karar veremedi. Yusuf’un Yaman’a olan bakışı Nana’nın kafasında büyük bir soru işareti. Peki Yaman Kırımlı’nın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak mı?

Nana gerçeği öğrenecek! Yaman’ın sert ve haşin tavrı Nana’nın kafasını oldukça karıştırdı. Yaman bir yönüyle iyi biri gibi gözükürken diğer yandan ise gaddarın teki. Nana’nın tek düşündüğü ise Yaman’ın Aziz’i gerçekten öldürüp öldürmediği.

Nana bu sorunun üzerine gidecek. Ancak bunu Yaman’a sormak öyle göründüğü kadar kolay değil. Nana gerçeği ararken tüm deliller Yaman’ı suçlu gibi gösterecek. Ancak işin yönünü değiştirecek biri var. O da evin miniği Yusuf! Amcasının gerçekte nasıl iyi yürekli biri olduğunu Nana’ya gösterebilecek tek kişi o.

Anahtar Yusuf! Nana bu küçük çocuğun böylesine gaddar bir adamdan neden korkmadığını sorgulayacak. İpuçlarını tekrar inceleyecek. Yaman’a bir şans daha verecek. Çünkü ne olursa olsun Yaman onun hayatını kurtarmak için her şeyi yapmıştı. Nana’nın gerçeğin peşine düşeceği gelecek bölümlerde bizleri oldukça gerilim dolu anlar bekleyecek.

Çünkü Topal belası durmak bilmiyor. Ancak Topal’ın bu tavrı gerçeklerin açığa çıkması ve Nana’nın aradığı ipucunu ona sunmasını sağlayacak. Kısaca Topal kendi ayağına sıkacak büyük bir hata yapacak. Nana’nın Yaman’ın masum olduğunu öğrenmesi ise ikili arasındaki soğuk rüzgarların kalkması demek. Bu da gelecek bölümlerde doğacak aşkın engellenmesi için hiçbir şeyin artık kalmadığı anlamına geliyor. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir