Halil İbrahim Ceyhan Hakkında 18 Bilinmeyen

Halil İbrahim Ceyhan

Şarkıcı, söz yazarı, besteci; fotomodel, sinema ve dizi film oyuncusu. İstanbul doğumlu. Müzik ve sinema sektöründe fotomodel, söz yazarı, şarkıcı, besteci ve aktör olarak yer almaktadır. Eylül 2019’da yayımlanan Kendini Bana Bırak isimli bir single çalışması vardır ve 1 milyona yakın izlenme elde etmiştir. 

Halil İbrahim Ceyhan, müzik çalışmaları yanı sıra ilk ve tek oyunculuk deneyimini 2019 yılında Hemen Döneriz isimli filmde yaşamıştı.  2020 yılında ekranlara gelen Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’te ise Yaman karakterini canlandırdı.

Halil İbrahim Ceyhan’ın olmazsa olmazı ailesi ve sevdikleri.

Emanet dizisinde unutamadığı sahne Seher’in mezarlık sahnesi onu oradan kurtarmak ve onun oradaki yaşadığı duyguları hissetmek Halil İbrahim Ceyhan’ı çok etkilemiş.

Değiştirmek istediği bir özelliği” Derler ya hani ben de biraz fil hafızası var. Kolay kolay bir şeyleri unutmuyorum. Diziyle de alakalı bazen birinci sezon repliklerini bile söylüyor olabiliyorum. Bir şeyleri unutmayı isterdim.” diyor.

Hayatında olmazsa olmaz üç şey : Ailesi, işi, sağlık, sağlığı…

Kendini üç kelimeyle tanımlamak istese bu üç kelime : Azimli, sabırlı.


Pandemi sürecinde neler yaşadı: Bol bol kitap okudu, film izledi.

Emanet dizisinde Yaman yerine başka hangi karakteri oynamak isterdi? Yine Yaman 🙂 Belki Ziyaa 🙂


Dünyada bir şeyi değiştirme gücün olsaydı neyi değiştirirdi?. Haksızlığı, hukuksuzluğu, insanların sınıf ayrımı yapmasını değiştirirmiş.

Asla Yanından Ayıramadığı Eşyası: Arabası

Aldığı En İyi Tavsiye: Oyuncu en iyi tavsiyesini babasından almış. Asla vazgeçme pes etme…”Ve bu benim hayat düsturum oldu zaten sonucunda da hep kazandığımı gördüm sabırlı bir şekilde.”

Sette Onu En Çok Güldüren İsim: Sıla ile çok eğleniyormuş 🙂 Bir de Cenger karakteri ile.

Film ya da Şarkı Projesi Var Mı? Sürpriz bir şarkı geliyor. Bir de film projesi var.

Birlikte Oynamak İstediği Üç Aktör : Brad Pitt, Jason Statham, Kenan İmirzalıoğlu.

İnstagramdaki Hayran Yorumlarını Okuyor Mu? Buna maalesef çok vakti olmuyormuş. Ama arada denk gelirse okuyor ve beğeni atıyor.

Yaman Kırımlı ile Halil İbrahim Ceyhan’ın ortak yönleri : İkisi de azimli ikisi de sonuç odaklı ilerliyor hayatında ve ikisi de bence geniş bilgi birikimine ve entelektüelliğe sahip.

İstanbul’da En Sevdiğin Yer İstanbul Boğazı çok seviyorum. İki kıtanın birbiriyle birleştiği yer

İstanbul’da En Sevdiğin Yer İstanbul Boğazı çok seviyorum. İki kıtanın birbiriyle birleştiği yer onu çok etkilemiş.

Bir Zaman Makinesine Erişiminiz olsaydı Nereye ve Hangi Zamana Giderdi?Dünyanın ilk yıllarına birde İstanbul’un Fehi’ne diyor oyuncu.

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın