Emanet 369.Bölüm Fragmanı – 28 Nisan Perşembe

Emanet 369

Seher Geçmişle YÜZLEŞİYOR!

  Emanet 369.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 369.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 28 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 368. bölüm fragmanı. Emanet 369.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman arasında beklediğimiz yüzleşme sonunda yaşandı. Yaman geçmişte yaptığı tüm hataları Seher’e anlattı. Seher Yaman’ın bu açık yürekliliğine hayran kalırken ikili arasında işler yine tatlıya bağlandı. Anca Seher’in kafasını karıştıracak şeyler Yaman’ın ona yaptıklarından ziyade onun Yaman’a yaptığı oldu. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Yaman’ı neden vurdum? Yaman’ın geçmişi Seher’e anlatması işleri biraz da olsa yoluna sokmuştu. Ancak Zuhal şeytanı yine ortalığı mikser gibi karıştırmaya devam ediyor. Zuhal’in bu seferki hedefi Yaman ile Seher’in geçmişte yaşadığı o büyük olay. Bu olayı hatırlarsak Seher Yaman’ı göğsünden vurmuştu.

Geçmişle ilgili bu bilgiyi öğrenen Seher büyük bir şok yaşar. Yaman’ı neden vurduğunu düşünür? Zuhal her zamanki gibi devreye girerek Seher’in aklını karıştırır. Bunu yapman için Yaman’ın sana çok kötü bir şey yapmış olması gerekli diyerek Seher’i şüpheye düşürür. Zuhal’in amacı geçmişte yaşanan bu olayı tekrar gün yüzüne çıkarmak. Yani Yaman’ın Seher’in ablasını vurduğu alanını tekrar ısıtıp Seher’e sunmak.

Emanet 369.Bölüm Fragmanı – 28 Nisan Perşembe Günü Neler Olacak?

Bela durmuyor! İşte Zuhal’in bu planı ikilinin arasını oldukça büyük bir şekilde açabilir. Hatta işleri daha da karıştıracak şey ise bu meseleye doktorun da karışması olabilir. Doktorda olayları yanlış anlayarak Yaman’ın katil olduğunu zannedecek. Tam bu aşamada Doktor Aziz Seher’i kaçırıp kurtarmayı planlayabilir.

Diğer tarafta ise Yasemin hatlarına devam ediyor. Annesine kötü sözler söyleyen Yasemin onu adeta uçurumun kıyısına sürükledi. Duygu annesini durdurmak istese de burada büyük bir travma tekrar yaşanabilir. En çok üzüldüğümüz isim ise Ali. Duygu ve ailesinin bitmek bilmeyen sorunları Ali’nin aşkına bir türlü kavuşamamasına sebep oluyor. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir