Can Yoldaşım 277.Bölüm Özeti – 3 Mayıs Salı

Can Yoldaşım 277

Santoş Pakistan’dan Neden KORKUYOR! İşte GERÇEKLER…

Can Yoldaşım 277. bölüm özetinde Sandiya, Arzo konusunda yanıldığını fark eder. Suraj’la beraber Arzo ve Chotu’yu yakınlaştırma çalışması yapar. İkilinin planı işe yarar. Chotu ve Arzo arasında henüz fark edilmese de bir çekim başlamıştır. Arzo için işler bu tarafta iyi gidiyor gibi görünse de Santoş’u etkileme konusunda henüz başarılı olamamıştır. Peki 277. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 277.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş kızgın! Santoş’u etkileme çabasına giren Arzo yine hata yapar. Haksız yere bir adamı hırsızlıkla suçlar. Santoş, Arzo’nun bu hatası yüzünden küçük duruma düşer. Arzo ondan ne kadar özür dilese de tüm bunlar anlam ifade etmez. Santoş onu gelin aldığı için pişmandır. Bu hataya nasıl düştüğünü düşünür. Sandiya ve Suraj onu tam tersi yönde iknaya uğraşsalar da başarılı olamazlar.

Santoş’un kararı net ve acımasızdır. Arzo konaktan geri ailesinin yanına dönecektir. Bir gelin olarak eğitimini ailesi yanında alacak ondan sonra konağa geri dönecektir. Sandiya bu duruma itiraz etse de Santoş kimseyi dinlemez. Olanları duyan Arzo ise bir şekilde konakta kalmasını sağlayacak bir şey yapması gerektiğini düşünür.

Arun’a aşık mı? Diğer tarafta posta kutusunda bulunan kart Mena’yı kuşkulandırır. Mena başta Vikram’ın gizli bir aşkı olduğunu düşünür. Bu amaçla Sandiya’yı aratmayacak bir dedektiflik işine girer. Ancak Mena kartın asıl sahibi Piya yerine Ponam’ı bulur. Piya’nın kimliğinin gizli kalmasını isteyen Ponam yalan söylemeye karar verir. Ponam’ın yalanı Arun ile aşk yaşadıklarıdır. Mena ve Vik bu itiraf karşısında şoke olur.

Can Yoldaşım 277.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mena ve Vikram şaşkınlık yaşarken diğer tarafta Arzo yine işleri karıştırmaya devam eder. Santoş’tan duyduklarının üzüntüsünü yaşayan Arzo dalgın şekilde askeri kamyona biner. Sandiya Arzo’nun askeri kamyonda ne işi olduğunu düşünür. Sandiya Arzo takip etse de askeri bölgeye giriş yetkisi yoktur. Arzo ise askerlerin içinde yolculuğuna devam eder. Hatta askerlerin içine sızarak Pakistan sınırına kadar gider.

Arzo neyi amaçlıyor? Sandiya geri dönüp gerekli izinleri alır. Sınır bölgesine giriş yaptığında Arzo’nun fark edildiğini ve sorgulandığını görür. Sandiya komutana Arzo’nun baldızı olduğunu açıklar. Ancak herkes Arzo’dan buraya kadar neden geldiğini merak eder. Gerçek ise Arzo’nun konuşmasıyla açığa çıkar. Hırsızlıkla suçladığı adamın ineği Arzo yüzünden kaçmıştır. Santoş o ineği bulana kadar gelme demiştir. Arzo’da ineği aramaya sınıra gelmiştir.

Neyse ki askeri komutan Arzo affeder. Aile geri sınırdan çıkarlar. Bu yolculuk esnasında Santoş bir hayli korkar ve duygusallaşır. En sonunda saf bir çocuk olan Arzo affeder. İkilinin birbirine sarılması Sandiya’yı mutlu eder. Sandiya’nın aklı ise yine karışır. Gül adında birini gören Sandiya ondan çeşitli tehditler alır. Sandiya dışında kimse bu kişiyi görmez. Sandiya durumu Suraj’a anlatsa da Suraj onun aşırı endişeli olduğunu düşünür.

Santoş’a bir şeyler oldu! Tüm aile eve geldiğinde Sandiya’nın aklına karşılaştığı kişi ve sözleri vardır. Üstelik bu karşılaşmanın sebebi de Arzo olması işleri daha da içinden çıkılmaz yapar. Bu esnada Satoş ise büyük bir korku içindedir. Suraj bu durumu fark eder. Santoş’a seni bu kadar korkutan ne der? Geçmişte Pakistan ile ilgili ne yaşamıştır? Santoş buna cevap vermese de orada sevdiklerini kaybettiğini anımsar.

Can Yoldaşım 277.Bölüm Özeti – 3 Mayıs Salı Günü Neler Olacak?

Santoş’un bu hali endişe yaratmaya devam eder. Arzo’nun Pakistanlı olduğun nasıl kabul edecektir? Diğer yandan Mena ise haberlerde aldatma yüzünden bir kadının hayatına son verdiğini okur. Arun’un gizli aşkını saklamaya karar erir. Santoş’un ölmesini istemez. Ayrıca Arun’un her hareketi Mena’nın gözüne batar.

Sanoş’un değişen kararı! Santoş ise Arzo karşı giderek daha çok yumuşar. Arzo’nun yaptığı leziz helvanın da elbette bunda payı vardır. Santoş köpeğinde kalmasına izin verir. Mena buna şaşırır. Sandiya’nın aklında ise Arzo birkaç günlüğüne Pakistan’a göndermek vardır. Amacı bu esnada Arzo hakkında araştırma yaparak gerçekte kim olduğunu anlamaktır. Ayrıca Santoş’un Pakistan travmasını da açığa çıkarmak.

Ancak Arzo gitmek istemez. Çeşitli bahaneler sunar. Sandiya Arzo’nun burada kalma isteğinden yine şüphelenir. Bayramda yapılacak olası bir saldırı ile Arzo bağdaştırır.

Bir yanıt yazın