Emanet 368.Bölüm Fragmanı – 27 Nisan Çarşamba

Emanet 368

Seher Yaman’ı BEKLEYEN BÜYÜK TEHLİKE!

  Emanet 367.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 367.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 26 Nisan Salı günü yayınlanacak olan 367. bölüm fragmanı. Emanet 367.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher ve Yaman arasında inişli çıkışlı durum devam ediyor. İkili tam iyi bir yok kat ediyor derken işler sarpa sarıyor. İşler tam sarpa sardı artık ilişki çıkmaza girdi derken de tam tersi ilerliyor. Seher ve Yaman arasındaki bu bitmek bilmeyen çıkmaz elbette hepimizi yordu. Ancak bu durum kısa süre sonra bitecek! Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Seher ve Yaman aşkı başlasın! Zuhal şeytanı ortalığı karıştırma işinde oldukça iyi ilerlemişti! Ancak Yaman’ın varlığı onu korkuttuğu için Zuhal biraz gerilemeye ve köşesine çekilmeyi tercih edecek. Seher ve Yaman ise bu boşluktan istifade ederek daha çok birbirlerine vakit ayıracak.

Seher her geçen gün Yaman’a karşı olan hislerinde ilerleme kat ediyor. Karşısındaki adamı ne denli çok sevdiğini ve ona ne kadar bağımlı olduğunu anlıyor. Bu durum ikili adına oldukça güzel. Nitekim Seher’in dokunuşlarından sonra Yaman’ın tebessümü bu durumu izah ediyor. Ancak işler her zamanki gibi bu kadar iyi gitmeyecek! Olumsuzluklar bitmek bilmiyor maalesef!

Doktor tehlikesi! Zuhal, İkbal, Canan ve daha nice zorlukları atlatan Seher ve Yaman çiftini bu sefer yeni bir tehlike bekliyor. Doktor Aziz Seher konusunda giderek kendini kaptırıyor. Aziz’in bu durumu oldukça korkutucu. Çünkü fark ettiyseniz Aziz çok belli etmese de büyük takıntıları olan biri. Bu takıntılarını giderek gelecek bölümlerde ilerleten Aziz Seher’i elde etmek isteyecek. Yaman ve Seher aşkını oldukça büyük bir tehlike bekliyor. Bu tehlike geçmiştekiler gibi olmayacak denli büyük. Seher ve Yaman aşkı tehlikede diyebiliriz.

Diğer tarafta Yasemin ise hedefini değiştirdi. Tüm başına gelenlerden Duygu’yu sorumlu tutan Yasemin işlerin öyle olmadığını fark etti. Yasemin’in asıl hedefi annesine döndü. Duygu bu durumu engellemek için elinden geleni yapacak. Duygu ve Yasemin arsanda yaşanacak bu çekişme işleri giderek zorlaştırıyor. Ali tüm bu kördüğümü çözecek tek isim!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir