Baş Tacım 260.Bölüm Özeti – 28 Nisan Perşembe

Baş Tacım 261

Soham Her Yerde Aranıyor!

Baş Tacım 260.bölüm özetinde Soham, Gauri’nin kendisinin olacağını söylüyordu. Arçu ve Manav ise hayalarından Soham’ı silmişler; polisin bir an önce onu yakalaması için ellerinden geleni yapıyorlardı. Purvi ise Soham’a kıyamamış yardım eli uzatmıştı. Purvi’nin iyi niyeti Arjun’un başına çorap örer! Baş Tacım 260.bölüm özetinde neler olacak? Baş Tacım 260.bölüm özeti devam ediyor.

Soham hastane odasında Gauri ve Sachin’i rehin almıştı. Sachin, Gauri’ye dokunmamasını söyler. Soham Gauri’ye yaklaşıp elini bıçakla keser. Onu yakında geri almaya geleceğini söyleterek Gauri’yi ittirip odadan kaçar.

Soham kaçmaya başlar. Polislerde peşinden gider. Arjun, Soham’ı yakalar. Soham yakalanmamak için her şeyi yapar ve Arjun’a silah doğrultur. Arjun ve Soham kavga eder. Soham, Arjun’u da atlatıp kaçmaya başlar.

Soham, Balan’ın yanına gider. Balan onun böyle pervasızca dolanmasına kızar. Polislerin içine hastaneye nasıl gidebildiğini sorar. Balan, Soham’a Gauri’yi unutmasını söyleyince ikili kavga eder.

Gauri, Arçu’nun kollarında ağlıyordur. Soham’ın sözleri Gauri’yi korkutmuştur. Gauri’nin babası nişanı bozduğunu söyler. Gauri babasına karşı çıkar. Bu aile gibisini bulamayacağnı söyler. Gauri’nin babası kızının cevabına bir şey diyemez. Ama hayatında endişe ettiğini belirtir.

Baş Tacım 260.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Manav ise eve rahip çağırmıştır. Evlerinde cenaze olduğunu söyler. Manav oğlu Soham, Deskhmuk’un öldüğünü söyler. Savita ağlarken Ovi şoktadır. Arçu soğuk kanlılıkla Manav’ı destekler. Arçu da Soham’ın eşyalarını toplayıp yakar.

Gauri rüyalarında Soham’ı görüyor onu kaçırmaya çalıştığını sanıp korkuyla uyanır. Anne ve babası kızlarının yanına koşar. Arçu, Gauri’nin güveliği için evin etrafına sivil polis istemiştir.

Soham bir kadına para karşılığında Gauri’yi arattırır. Kocasının değirmende kaza yaptığını komşusundan Gauri’nin numarasını aldığını söyler. Gauri ambulans göndereceğini söylese de kadın kendisinin gelmesi için ısrar eder. Gauri’ni annesi ve Arçu gitmemesi için uyarır. Gauri görev bilinciyle hareket eder. Onu tekrar Arçu durdurur. O değirmenin kapandığını kaza olma ihtimalinin olmadığını söyler. Gauri gitmekte ısrarcı olunca Arçu ve poliste ona eşlik eder.

Gauri değirmene giderken Soham rüyasında Gauri’yi görüyordur. Gauri ona sarılıyor ve birlikte kaçmayı teklif ediyordur. Gauri ve diğerleri olay yerine gelince oranın çalışmayan bir yer olduğunu fark ederler. Soham, Gauri’nin karşısına çıkınca şoke olur. Arçu oğluna sertçe bakar. Polis gelince de Soham kaçmaya başlar. Gauri’yi almaya geleceğini tekrar söyler.

Baş Tacım 260.Bölüm Özeti – 28 Nisan Perşembe Günü Neler Olacak?

Arçu Soham yakalanana kadar Gauri’nin evinde kalmaya karar verir. Savita da Gauri’nin ailesine içlerinin rahat olmasını Arçu gibi bir kayınvalide olduğu için şanslı olduklarını söyler. Savita kendi kayınvalideğini hatırlayınca sessizleşir 😀

Soham’ın yüzüne kapılar bir bir kapanıyordur. Çareyi Varsha’nın yanına gitmekte bulur. Varsha oğluna sarılır. Ancak onları Soluchana öyle görünce Soham’a ağzına geleni sayar. Varsha da yıllar önce yaptığı hatayı tekrarlamamak için polise haber verir. Soham tekrar kaçar.

Soham Purvi’ye gider. Purvi de teslim olmasını ister. Purvi daha fazla dayanamaz ve Soham’ı evinde saklanması için izin verir. Soham’ı hizmetçiler görüp polise haber verir. Soham yeniden kaçmayı başarır. Ama Soham’ı saklamakta dolayı Arjun içeri alınır. Purvi Arjun’un haberinin olmadığını söylemeye çalışsa da Arjun onu susturur. Arrçu ise Soham’ı sakladığı için Purvi’ye ateş püskürür.


Bir yanıt yazın