Emanet 366.Bölüm Fragmanı – 25 Nisan Pazartesi

emanet 366

İlk Öpücük! Seher’in Kafası Karışık!

  Emanet 366.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 366.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 366.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dizide Seher ve Yaman arasındaki aşk rüzgarı tüm hızıyla esiyor. Yaman Seher’in yanağına kondurduğu öpücük ile onun aklını aldı. Seher ise Yaman’ı düşünmeden edemiyor. İkili arasında her şey oldukça güzel ilerliyor. Ancak Zuhal şeytanı durmak bilmiyor. Bir kaşık suda boğulsa da kurtulsak artık! Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Yaman şaşkın! Seher ve Yaman arasında işler güzel yürüse de aslında gerçekler göründüğünden çok farklı. Evet Seher Yaman’ı düşünmeden edemiyor. Yaman’da romantikliği ile Seher’i etkiliyor. Ama Zuhal şeytanı Seher’i zehirlemeye devam ediyor. Yaman’ın geçmişteki karanlık yüzünü Seher’e hatırlatan Zuhal planını gün geçtikçe ilerletiyor.

Zuhal adeta bir psikolog gibi Seher’e kötülük terapileri veriyor. Haliyle Seher bu durumdan etkileniyor. Yaman’ın geçmişte yaptığı kötülükleri düşünen Seher ne karar vereceğini bilemiyor. Karşısındaki adam mükemmel bir eş. Ancak anılarında hatırladığı çok farklı! Seher bu yüzden Yaman’a karşı temkinli davranıyor. Seher’in bu tavrı elbette Yaman’ın dikkatini çekiyor.

Seher’in kararı! Yaman Seher’e ne olduğunu anlamaya çalışırken Zuhal ise Seher’i bir seçim yapmaya itiyor. Seher bu seçimde çok ama çok kararsız. Yaman iyi biri mi, yoksa kötü biri mi? Tüm hatırladıkları zihnin ona oyunu mu? Seher’in bu kararı ikilinin aşkında büyük bir kilit noktası. Seher olumsuz sonuçlara ulaşarak konaktan ve Yaman’dan uzaklaşabilir.

Diğer tarafta Yasemin ise şeytanlıkta Zuahl’i aratmıyor. Duygu’ya acı çektirmek isteyen Duygu yeni planlara imza atacak. Bu planı doğrultusunda Duygu’dan kurtulmayı hedefleyen Yasemin’in gözü dönmüş durumda. Ali onu vazgeçirmek istese de başaramadı. Bu zor dönemde Ali’ye büyük iş düşüyor. Duygu’ya büyük destek sunmak zorunda! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın