Can Yoldaşım 273.Bölüm Özeti – 29 Nisan Cuma

Can Yoldaşım 274

Düğün Yapıldı! Sandiya Gerçeği Santoş’tan SAKLAYACAK!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 273. bölüm özetinde evlilik töreni için aileler toplanmış dans eğlence ve her şey gümbür gümbür ilerlemiştir. Mehek gerçeği saklayarak Arzo’nun Pakistanlı olduğunu saklamıştı. Ancak kargo görevlisinin gelişi işleri karıştırır. Kargocu verilen adresin Pakistan’da olduğunu söyler. Peki 273. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 273.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş’un kafası karışık! Santoş kuryenin söylediği sözleri duyar. Ardından Sanidya ve Suraj’ın yanına gelerek onlara kandırıldıklarını söyler. İkili ne konuda derken Santoş aldatıldık diye tekrarlamaya başlar. Herkes şaşkın şekilde Santoş’a döner. Santoş anlamsız sözler söylemeye devam eder. Herkes neler olduğunu anlayamaz. Gerçek ise Santoş’un sarhoş haliyle ortaya çıkar.

Santoş, Mena’nın hazırladığı içkiden içmiş ve kafayı bulmuştur. Santoş bu yüzden kuryenin söylediklerini anlayamamıştır. Mehek durumun böyle olduğunu fark edince mutlu olur.

Santoş’un değişimi! Santoş eve götürülürken gece böylelikle sonra erer. Ertesi sabah Santoş büyük bir değişime girer. Ağzını bıçak açmaz ve odasından çıkmaz. Düğün ile ilgili yapılanların durdurulmasını söyler. Herkes Santoş’a neler olduğunu düşünür. Santoş öncelikle gelinin annesi ile görüşeceğini açıklar. Mehek gerçeğin bu sefer ortaya çıktığını düşünür. Onun planı düğünde gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Öyle daha eğlenceli olacaktır.

Mehek’in korkusunun aksine Santoş’un geliş amacı farklıdır. Santoş geçen gece yaptıkları için özür dilemeye gelmiştir. Resham ve aile ise Santoş’a bunun gereksiz olduğunu, onu ve ailesini çok iyi tanıdıklarını söyler.

Can Yoldaşım 273.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Şüpheli ihbar! Mehek’in gerçeği saklama çabaları devam ederken Sandiya’ya ihbar gelir. Pakistan üzerinden şüpheli biri giriş yapmıştır. Sandiya görüntüleri izleyerek şüpheliyi arar. Ancak bulamaz. Şüpheli sanki kameranın yerini biliyormuşçasına yakalanmamıştır. Sandiya ne olursa olsun bu kişiyi bulacağını söyler. Kamera kayıtlarındaki bir detay ise Sandiya’yı şaşırtır. Sandiya, Arzo için aldığı takıyı görür. Sandiya takının olduğu kişiyi izlemeye devam eder. Ve bu kişinin yüzünü gördüğünde şoke olur. Bu kişi Arzo’dur.

Sandiya polislere detayları sorar. Arzo’nun Pakistan’dan geldiğini öğrenir. Ayrıca onun pasaport bilgileri de duruyordur. Sandiya bu durum karşısında kafası karışır. Arzo Pakistan’dan gelmiş olamaz diye düşünür.

Sandiya gerçeği biliyor! Sandiya durumu hemen aile anlatmak ister. Onları arar ancak ulaşamaz. Hepsinin telefonu meşguldür. Bu esnada düğün ritüelleri gerçekleştirilmektedir. Sandiya düğün bitmeden yetişmek ister. Aksi takdirde gerçekler çok geç açığa çıkmış olacaktır.

Can Yoldaşım 273.Bölüm Özeti – 30 Nisan Cumartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya ne kadar çabalasa da zamanında varamaz. Sindur sürülür ve düğün tamamlanır. Mehek artık eğlence vaktinin geldiğini düşünür. Herkes böylesine mutluyken bombayı patlatıp ortalığı karıştıracaktır. Bu esnada Sandiya Arzo hatırlar. Onunla yüzleştiğinde Pakistanlı olduğunu öğrenir. Suraj ve Sandiya birbirlerine gerçeği anlatır ve şimdi ne yapmaları gerektiğini düşünürler. Santoş’un Pakistan konusundaki tutumu açık ve nettir.

Gerçek ortaya çıktı! Arzo ve Resham bu durumdan dolayı çok üzülürler. Arzo onu Hintli sandıkları için evlendiklerini anlar. Resham bu gerçeği bilmeleri gerektiğini açıklar. Adres bilgisi, Mena’dan istediği davet. Sandiya Mena’nın yalancılıklarını anlar. Gitmediği halde ziyarete gittim dediğini. Tüm yalanlar ve gerçekler bir bir ortaya çıkar.

Resham bu duruma çok alınır. Pakistanlı olmalarının ikinci sınıf insan muamelesine maruz kalmaları anlamına geldiğini görmüştür. Suraj durumun yanlış anlaşıldığını söylese de Resham, Arzo’da alıp gitmekte kararlıdır. Sandiya ve Suraj onu durdurur. Bu işi çözeceklerini söyler. Arzo asla ikinci planda olmayacak der. Sadece Arzo’nun Santoş’un güvenini kazana kadar gerçekleri saklamaları gerektiğini açıklar. Herkes gerçeği Santoş’tan saklayacaktır.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir