Can Yoldaşım 273.Bölüm Özeti – 29 Nisan Cuma

Can Yoldaşım 274

Düğün Yapıldı! Sandiya Gerçeği Santoş’tan SAKLAYACAK!

Can Yoldaşım Hint dizisinin 273. bölüm özetinde evlilik töreni için aileler toplanmış dans eğlence ve her şey gümbür gümbür ilerlemiştir. Mehek gerçeği saklayarak Arzo’nun Pakistanlı olduğunu saklamıştı. Ancak kargo görevlisinin gelişi işleri karıştırır. Kargocu verilen adresin Pakistan’da olduğunu söyler. Peki 273. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 273.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş’un kafası karışık! Santoş kuryenin söylediği sözleri duyar. Ardından Sanidya ve Suraj’ın yanına gelerek onlara kandırıldıklarını söyler. İkili ne konuda derken Santoş aldatıldık diye tekrarlamaya başlar. Herkes şaşkın şekilde Santoş’a döner. Santoş anlamsız sözler söylemeye devam eder. Herkes neler olduğunu anlayamaz. Gerçek ise Santoş’un sarhoş haliyle ortaya çıkar.

Santoş, Mena’nın hazırladığı içkiden içmiş ve kafayı bulmuştur. Santoş bu yüzden kuryenin söylediklerini anlayamamıştır. Mehek durumun böyle olduğunu fark edince mutlu olur.

Santoş’un değişimi! Santoş eve götürülürken gece böylelikle sonra erer. Ertesi sabah Santoş büyük bir değişime girer. Ağzını bıçak açmaz ve odasından çıkmaz. Düğün ile ilgili yapılanların durdurulmasını söyler. Herkes Santoş’a neler olduğunu düşünür. Santoş öncelikle gelinin annesi ile görüşeceğini açıklar. Mehek gerçeğin bu sefer ortaya çıktığını düşünür. Onun planı düğünde gerçeklerin ortaya çıkmasıdır. Öyle daha eğlenceli olacaktır.

Mehek’in korkusunun aksine Santoş’un geliş amacı farklıdır. Santoş geçen gece yaptıkları için özür dilemeye gelmiştir. Resham ve aile ise Santoş’a bunun gereksiz olduğunu, onu ve ailesini çok iyi tanıdıklarını söyler.

Can Yoldaşım 273.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Şüpheli ihbar! Mehek’in gerçeği saklama çabaları devam ederken Sandiya’ya ihbar gelir. Pakistan üzerinden şüpheli biri giriş yapmıştır. Sandiya görüntüleri izleyerek şüpheliyi arar. Ancak bulamaz. Şüpheli sanki kameranın yerini biliyormuşçasına yakalanmamıştır. Sandiya ne olursa olsun bu kişiyi bulacağını söyler. Kamera kayıtlarındaki bir detay ise Sandiya’yı şaşırtır. Sandiya, Arzo için aldığı takıyı görür. Sandiya takının olduğu kişiyi izlemeye devam eder. Ve bu kişinin yüzünü gördüğünde şoke olur. Bu kişi Arzo’dur.

Sandiya polislere detayları sorar. Arzo’nun Pakistan’dan geldiğini öğrenir. Ayrıca onun pasaport bilgileri de duruyordur. Sandiya bu durum karşısında kafası karışır. Arzo Pakistan’dan gelmiş olamaz diye düşünür.

Sandiya gerçeği biliyor! Sandiya durumu hemen aile anlatmak ister. Onları arar ancak ulaşamaz. Hepsinin telefonu meşguldür. Bu esnada düğün ritüelleri gerçekleştirilmektedir. Sandiya düğün bitmeden yetişmek ister. Aksi takdirde gerçekler çok geç açığa çıkmış olacaktır.

Can Yoldaşım 273.Bölüm Özeti – 30 Nisan Cumartesi Günü Neler Olacak?

Sandiya ne kadar çabalasa da zamanında varamaz. Sindur sürülür ve düğün tamamlanır. Mehek artık eğlence vaktinin geldiğini düşünür. Herkes böylesine mutluyken bombayı patlatıp ortalığı karıştıracaktır. Bu esnada Sandiya Arzo hatırlar. Onunla yüzleştiğinde Pakistanlı olduğunu öğrenir. Suraj ve Sandiya birbirlerine gerçeği anlatır ve şimdi ne yapmaları gerektiğini düşünürler. Santoş’un Pakistan konusundaki tutumu açık ve nettir.

Gerçek ortaya çıktı! Arzo ve Resham bu durumdan dolayı çok üzülürler. Arzo onu Hintli sandıkları için evlendiklerini anlar. Resham bu gerçeği bilmeleri gerektiğini açıklar. Adres bilgisi, Mena’dan istediği davet. Sandiya Mena’nın yalancılıklarını anlar. Gitmediği halde ziyarete gittim dediğini. Tüm yalanlar ve gerçekler bir bir ortaya çıkar.

Resham bu duruma çok alınır. Pakistanlı olmalarının ikinci sınıf insan muamelesine maruz kalmaları anlamına geldiğini görmüştür. Suraj durumun yanlış anlaşıldığını söylese de Resham, Arzo’da alıp gitmekte kararlıdır. Sandiya ve Suraj onu durdurur. Bu işi çözeceklerini söyler. Arzo asla ikinci planda olmayacak der. Sadece Arzo’nun Santoş’un güvenini kazana kadar gerçekleri saklamaları gerektiğini açıklar. Herkes gerçeği Santoş’tan saklayacaktır.

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın