Emanet 337.Bölüm Fragmanı – 15 Mart Salı

Emanet 337

Yaman Aşkından VAZGEÇMEYECEK! Seher’i Bekleyen Tehlike!

Emanet 337.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 337.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 337.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Daha önceki özetlerimizde de belirttiğimiz gibi Seher’in Yusuf’u hatırlaması oldukça iyi bir gelişmeydi. Yusuf Seher’e geçmiş güzel günleri hatırlatarak onun korkularını aşmasına yardımcı olmaya çalışıyor. Nitekim Seher’in yüzündeki gülümseme de bunun ne denli işe yaradığının kanıtı. Ancak Seher’i büyük bir tehlike bekliyor? Bu tehlike ne? Şimdi özetimizde!

Geçmişin acıları! Yusuf’un tatlışlıkları, Yaman’ın özverisiyle Seher azda olsa kendine gelmeye başladı. Hafızasını kaybeden Seher için bu konular oldukça önemli. Kendinizden düşünürseniz hiç tanımadığınız bir adamla evli olduğunuzu varsayın. Bu oldukça korkutucu bir durum. Seher’de tam bu psikolojide. Ancak zaman ilerledikçe Seher Yaman’ın ne kadar iyilik ve şefkat dolu olduğunu görüyor. Hatta bu adamın onu ne denli sevdiğini de hissediyor.

Ancak Seher’in unuttuğu tüm bu zaman aralığında hep güzel şeyler olmadı! Geçmişi kısaca hatırlarsak en büyük olay Seher’in Yaman’ı vurması diyebiliriz. Seher açısından en korkutucular ise Yaman’ın onu tutsak etmesi, ona kötü davranması… Özellikle Canan’ın oyunları ikiliyi bir hayli düşman etmişti. İşte bu kötü anıların Seher’in hafızasında geri gelmesi büyük bir tehlikeyi de İçinde barındırıyor!

Yaman ne yapacak? Seher’in bu travmaları hatırlaması onu paniğe sürükleyip konaktan kaçmasına sebep olabilir. Yaman bir anda Yusuf ve Seher’i tekrar kaybedebilir. Bu durumların yaşanmasını istemesek de gelecek bölümler oldukça gerilim dolu olabilir.

Diğer tarafta Volkan ise ortalığı karıştırmaya başladı. Duygu’nun annesine Yasemin konusunda bilgi veren Volkan hasta olan kadının zihnini daha da bulandırdı. Duygu için bu durum oldukça kötü. Kardeşi Yasemin’i kurtarmak için kafa patlatırken annesiyle uğraşmak zorunda kalabilir. Böyle bir durumda tüm yük Ali’nin omuzlarında kalacak. Nitekim Volkan belasını ortadan kaldırabilecek tek güç Ali’de. Ve Ali bunun için elinden geleni yapacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Bir yanıt yazın