Can Yoldaşım 234. Bölüm Özeti – 21 Mart Pazartesi

Can Yoldaşım 234

Ölüm TRENİ! Suraj Tüm Planı BOZACAK MI? 

Can Yoldaşım 234. bölümünde Sandiya’nın görevi giderek zorlaşır. Hedefi tapınak bölgesine çekmesi gereken Sandiya onunla evlenmek durumunda kalır. Sandiya bunu reddederken amiri ülkesi için yapması gerektiğini söyler. Peki 234. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 234.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya ne yapacak? Amiri Sandiya’dan hazırlanmasını ister. Üç gün içinde hareket edeceklerdir. Hedef ile yapacakları bu evlilik oyunu için bu gereklidir. Sandiya bu üç günü ailesi ile değerlendirmeyi düşünür. Bu esnada Chavi ve Emily arasındaki gerilim ise devam eder. Suraj bu meseleye el koyarak ikilinin arasını düzeltir. Emily Chavi’nin ona iyi davranması karşısında çok mutlu olur.

Chavi ve Emily barışırken Sandiya’da konağa gelir. Sandiya için yine her köşe, her an hatıralarla doludur. Üstelik vicdanı da onu rahat bırakmaz. Ancak tüm bunlara rağmen Sandiya görevini yapmakta kararlıdır. Sandiya önce vatan der. Tabi Suraj’a karşı kıskançlıklarından da vazgeçmez. Suraj ise her defasında onun gönlünü almayı başarır.

Santoş’un rüyası! Ertesi sabah olduğunda Santoş korku içinde uyanır. Kötü bir rüya görmüştür. Bu rüyada Sandiya’nın öldüğünü Suraj’ın da başka biriyle evlendiğine şahit olmuştur. Santoş bu rüyanın anlamını ararken Sandiya onu sakinleştirir. Gün içinde yaptıkları konuşmalardan etkilendiğini söyler. Ancak Santoş’un bu rüyası geleceğe yönelik bir işaret niteliğindedir.

Can Yoldaşım 234. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nitekim Sandiya her ne kadar Santoş’u sakinleştirse de u gerçekten en çok korkan da o dur. Tüm bu karmaşanın yaşanma sebebi ise yapılacak tiyatro gösterisi içindir. Hint tanrılarını konu eden bu eserde baş tanrının eşi öldüğünde kendine ikinci bir eş alır. Suraj bu rolde oynarken Sandiya bu ikinci eş işinden çok gerilir. Aynı gerilimi Santoş’ta farklı bir konuda yaşar. Ved Sandiya’nın telefonunu karıştırırken onun Bengal kıyafetleriyle çekilmiş fotoğraflarını açar.  Santoş bunları görünce şoke olur.

Aynı trendeler! Üç koca gün hızlı geçer. Sandiya’nın ilk görevine gitme zamanı gelmiştir. Amir tren yolculuğu için gerekli önlemleri alır. Yolculukta sivil polisler de Sandiya’ya eşlik edecektir. Ancak kader yine oyunlarından vazgeçmez. Mamaji hastalanınca Suraj köye gitmeye karar verir. Kendisi ve Vikram için biletleri alır. Suraj’ın bilet tarihi ile Sandiya’nın ki böylelikle aynı olur.

Suraj’dan habersiz polis ekibinin planı ise oldukça tehlikelidir. Hedef trende Sandiya tarafından karşılanacak. Yapılacak operasyon ile son 3 tren vagonu patlatılacak. Böylelikle Himanshu öldürülecek ve buna kaza süsü verilecektir.

Veda gecesi! Bu plan oldukça tehlikelidir. Bir hata olması Sandiya’nın da hayatının tehlikeye girmesi demektir. Bunun bilincinde olan Sandiya oldukça romantik bir gece hazırlar. Suraj mumlarla dolu romantik karşılaşma karşısında şaşkın kalır. İkili oldukça romantik ve duygusal bir gece geçirir.

Can Yoldaşım 234. Bölüm Özeti – 21 Mart Pazartesi Günü Neler Olacak?

Ertesi gün Ved için yapılacak tiyatro gösterisi için tüm aile çalışmaya devam eder. Tiyatro günü geldiğinde sahne gerçekleştirilir. Kralın eşinin öldüğü sahne Suraj ve Sandiya tarafından canlandırılırken ikilinin rolü oldukça gerçekçi olduğu için büyük beğeni toplar. Tabi bu gerçekçi performansın sebebi elbette Sandiya’nın gerçekte de ayrılacak olduğu için yaşadığı duygusal bunalımdır.

Sandiya şoke oldu! Tiyatrodan sonra Sandiya hazırlanmak için odasına gider. Bu esnada Suraj’da hazırlanıyordur. Suraj trenle köye gideceğini söyleyince Sandiya şoke olur. Sandiya Suraj’ın onunla aynı trene ineceğini anlar e bunu engellemeye çalışır.

Ancak Sandiya bunu başaramaz. Santoş tren yolculuğunun ekonomik olduğunu düşünür. Sandiya amirine ailesi konusunda güvence ister. Amir bu konuda güvence verse de bu yolculuk oldukça tehlikeli olacaktır. Hem Sandiya’nın kimliğinin ortaya çıkması hem de yaşanacak patlama oldukça sıkıntılı iki durumdur.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir