Aşk Yakar 40.Bölüm Özeti – 23 Mart Çarşamba

Aşk Yakar 40

Gerçekler Açığa Çıktı! Karona TUTUKLANDI!

Aşk Yakar 40.bölüm özetinde Kanta gerçekleri öğreniyor. Sharmalar bu gerçek karşısında Shaurya’yı evlerinden kovuyor. Mehek bir yol ayrımında! Hangi aileyle yola devam edecek? Aşk Yakar 40.bölüm özeti devam ediyor.

Kanta Mehek ve Shaurya arasına yolunda gitmeyen bazı şeyler olduğunu sezmişti. İkiliyi evlerine davet eden Kanta burada onları gözlemlemeye başlar. Hep birlikte şişe çevirmece oynarlar. Kata Shaurya’ya Mehek hakkındaki düşüncelerini sorar. Shaurya onu çok sevdiğini söyleyince Kanta sorunun Mehek’ten kaynaklandığını düşünmeye başlar.

Gece olunca Mehek kapıda onları dinleyenler olduğunu sezer ve Shaurya’nın yanına gidip ona sarılır. Kulağına da kapıda birileri olduğunu söyler. Kanta ve Jeevan gerçekten de kapıdadır. Mehek tüm ailesini odaya toplar ve birlikte sohbet ederler. Gece olunca da ma aile birlikte uyurlar.

Sabah Shaurya ve Mehek evden ayrılacakken Kanta Mehek’in odasında bir mektup bulur. Bu Shaurya’nın Mehek’e yazdığı bir mektuptur. Tüm gerçeklerin yazılı olduğu bu mektupta Kanta okuduklarına inanamaz. Kanta o sinirle ailenin yanına gittiğinde Shaurya’ya tokat atar. Tüm gerçekleri anlattığında ise dede kalp krizi geçirir. Shaurya’nın evden gitmesi istenir. Shaurya başı önde evden çıkmak zorunda kalır.

Aşk Yakar 40.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Dede tarafından sıradaki hedefte Mehek vardır. O her şeyi öğrenmiş ve susmuştur. Olanları sadece 2 gün önce öğrenen Mehek için dede acımasızca davranmaya başlar. Ailesi ve eşi arasında kalan Mehek’in hiç duygusu yokmuşçasına yargılanmaya başlar.

Aile bir karar verir. Shaurya suçludur ve derhal cezasını çekmek zorundadır. Evin erkekleri Khanna ailesinin evine gider. Orada da sakin bir konuşma gerçekleşmez. Shaurya’nın babası dedeyi ittirip yere düşürür. Zengin olup olayın üstünü kapatarak hiç suçluluk duymaksızın devam ederler.

Sharmalar bu sinirle karakola gidip dava ederler. Polislerin ilk tutuklayacağı kişi Karona olur. Kazayı yapandan ziyade araba kimin üstüne kayıtlıysa suçlu o kabul ediliyormuş. Karona tutuklanırken kameralar onu çeker halk ise tepkili bir şekilde ona domates fırlatır. Olanları televizyondan izleyen Mehek ve Kanta üzülür. Karona suçsuzken bu olanlar normal değildir.

Shaurya ise annesinin tutuklanmasıyla sinir küpüne döner. Dedenin yanına gidip hepsinden af diler. Suçlarını geri çekmelerini çünkü asıl suçlunun kendisi olduğunu ifade eder. Dede ise hiç cevap vermez. Karona ise hapisteki kadınlardan dayak yer. Yoğun bakımlık olan Karona’nın hayati tehlikesi oluşur. Şimdi ise Shaurya Mehek’e düşman kesilir.

Ne Mehek’i görmek ne de annesinin etrafında dolanmasını istemez. Shaurya Mehek’e kötü davrandıkça Mehek, Shaurya’ya daha çok yapışıyor. İki gün önce kedi olan Shaurya şimdi sırtlana dönüşür. Onu hem hastaneden kovar hem de kolundan tutup sürükleyerek evinden dışarı atar. Bunun üzerine evine dönen Mehek Shaurya’dan boşanmayacağını dile getirip Sshaurya ailesini küplere bindirir.

Aşk Yakar 40.Bölüm Özeti -23 Mart Perşembe Günü Neler Olacak?

Anneanne ve Svetlana Mehek’in evden atılmasına çok sevinirler. Her zamanki gibi hayallere kapılıp kendilerine pay çıkarır. Karona ölüp Shaurya hapsi boylayınca malların kendisine kalacağını düşünen Svetlana eken sevinmeye başlar.

Dizi adeta başa döner. Evlilik tamamlanmadan düğünden kaçan Shaurya’nın peşinden eve koşan Mehek evliliği için her şeyi yapmayı göze almıştı. Mehek yüzsüzlükle suçlanmıştı. Şimdi ise düğün gerçekleşmiş Mehek ailesinin katilinin Shaurya olduğunu öğrenmişti. Yüzünü bile görmek istemediğini söyleyen Mehek, Shaurya ona cephe alınca dibinden ayrılamamaya karar veriyor. Soluğu yeniden Khanna ailesinin evinde alan Mehek sert bakışlarla karşılaşır. Üstelik hakarete uğrayan Mehek’in ise bu aileyi bir cevabı olacaktır. Tüm mal kendisine aittir. Kendi evinden kovulamayacağını göre istemeyen kişilere kapıyı gösterir. Böylece Mehek evde durmayı garantiler.

 • Öylesine Derin 22.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 22. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 22. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 22.bölüm özetinde Meryem, Mirab dönmeden bu evden gitmem diyor. Meryem inadında başarılı olabilecek midir? Öylesine Derin 22.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir