Emanet 261.Bölüm Fragmanı – 29 Kasım Pazartesi

Emanet 261

Seher’in Romantik Sürprizi! Şeytanlar İş Başında!

Emanet 261.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 261.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 261.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher, Yaman için sürpriz hazırlığına girmiş, tüm planı gizli yaptığı içinde Yaman’ın şüphesini çekmişti. Yaman Seher’in peşine düşerken Seher sürprizi Yaman’dan gizleyebilecek mi? Diğer tarafta Ali ve Duygu arasında ise yakınlaşma giderek artacak.

Romantik Seher yakalanacak mı? Seher’in sürekli yalanlara başvurması, Yaman’dan kaçması kuşkuları kısa sürede üzerine çekmesine sebep oldu. Seher biricik eşine teknede romantik bir gün yaşatmak istiyor. Ancak olaylar Canan’ında Yaman’ı kışkırtmasıyla birazcık karıştı.

Yaman, Seher’in gizlice ne yaptığını adeta deli gibi merak ediyor. Yaman’ın bu merakı Seher için bir yönden güzel. Meraklı Yaman kuşkuyla yaklaşırken bir anda ona hazırlanan bu planın içinde kalınca bir hayli şaşıracak ve Seher’e bir kez daha aşık olacak.

Gizli tehlike! Ancak unutmamamız gereken bir şey var. O da konakta kol gezen iki cadı. İkbal’in yerini kısa sürede dolduran Canan, Seher’in bu tatlı sürprizini mahvedebilir. Zuhal ile iş birliğine giren Canan onu konakta kalmak için bir fırsat olarak görüyor. Bu yüzden Seher’e yapılacak kötülüklere canı gönülden destek vermeye dünden hazır. Zuhal ve Canan’ın sinsi planı Seher’in sürprizini bir anda kâbusa çevirebilir.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Seher ve Yaman’ın başındaki belalar bitmezken diğer tarafta buram buram bir aşk filizleniyor. Ali’nin yerde yatmasına dayanamayan Duygu onu yanına çağırdı. Ali’nin kalbi pır pır atarken ikili aynı yatakta uyumanın heyecanını içlerinde hissetti. Artık bu aşkın önünde hiçbir şey duramaz. Ali ve Duygu bizi kendilerine mest edecekler. Seher ve Yaman’ı gölgelerlerse şaşırmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir