Emanet Duygu Komiser Kimdir? İşte İpek Arkan’ın Hayatı…

Emanet Duygu kimdir

Kanal 7’nin sevilen günlük dizilerinden biri olan Emanet’te yeni sezonda Duygu Komiser hızlı bir giriş yaptı. Duygu Komiser ile Ali Komiser, Seher ve Yaman’dan sonra dizinin yeni çifti olmuş oldu. Peki Emanet Duygu kimdir? Dizinin yeni oyuncusu İpek Arkan hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. İpek Arkan aslen nereli? Kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri. İşte İpek Arkan’ın hayatı…

İpek Arkan 19 Şubat 1997 doğumlu olup 24 yaşındadır. Bizler onu Emanet dizisinde Duygu Komiser olarak tanısak da o aslında Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde Neşe karakteriyle ilk televizyon deneyimini yaşamıştır.

Genç oyuncu, Tümay Özokur‘un ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera önü oyunculuk eğitimi de dahil olmak üzere pek çok eğitim almıştır. Dizi oyunculuğunun yanı sıra reklam filmlerinde oynamış, mankenlikte yaptığı bilinmektedir. Oyuncunun resim, baskı ve heykel gibi alanlara ilgisi olduğu görülmektedir.

İpek Arkan 1.73 boyunda 53 kilodur.

İpek Arkan’ın Rol Aldığı Diziler

 1. 2021 – Emanet (Duygu Karakteri)
 2. 2020 – 2021 – Türkan Hanım’ın Konağı
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın