Emanet Duygu Komiser Kimdir? İşte İpek Arkan’ın Hayatı…

Emanet Duygu kimdir

Kanal 7’nin sevilen günlük dizilerinden biri olan Emanet’te yeni sezonda Duygu Komiser hızlı bir giriş yaptı. Duygu Komiser ile Ali Komiser, Seher ve Yaman’dan sonra dizinin yeni çifti olmuş oldu. Peki Emanet Duygu kimdir? Dizinin yeni oyuncusu İpek Arkan hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. İpek Arkan aslen nereli? Kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri. İşte İpek Arkan’ın hayatı…

İpek Arkan 19 Şubat 1997 doğumlu olup 24 yaşındadır. Bizler onu Emanet dizisinde Duygu Komiser olarak tanısak da o aslında Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde Neşe karakteriyle ilk televizyon deneyimini yaşamıştır.

Genç oyuncu, Tümay Özokur‘un ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera önü oyunculuk eğitimi de dahil olmak üzere pek çok eğitim almıştır. Dizi oyunculuğunun yanı sıra reklam filmlerinde oynamış, mankenlikte yaptığı bilinmektedir. Oyuncunun resim, baskı ve heykel gibi alanlara ilgisi olduğu görülmektedir.

İpek Arkan 1.73 boyunda 53 kilodur.

İpek Arkan’ın Rol Aldığı Diziler

 1. 2021 – Emanet (Duygu Karakteri)
 2. 2020 – 2021 – Türkan Hanım’ın Konağı
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir