Sadakatsiz 41.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Aras Ateşoğlu Geri Döndü!

Sadakatsiz 41.Bölüm

Sadakatsiz 41.bölümde neler olacak? Sadakatsiz 41.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D’nin en sevilen dizilerinden Sadakatsiz yine izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Aras, Asya için geri dönerken, dizideki tüm dengeler de değişti. Son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitleyen Sadakatsiz’in kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 41. bölüm tek parça full izleme linki belli oldu. Peki, Sadakatsiz 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sadakatsiz son bölüm tüm yaşananlar…

Sadakatsiz dizisi yayınlanan son bölümüyle yine sosyal medyada damgasını vurdu. Asya, Aras ile ilişkisini noktaladıktan sonra tüm ipler bir anda kopar. Asya, Aras’tan karısı Leyla’yı kendisinden uzak tutmasını ister. Bu nedenle Aras’tan uzak durur. Asya gerçekleri ilk Volkan’dan duyduğu için hayal kırıklığı yaşamaktadır.

Aras suçunu bildiği için Leyla’yı da alıp Londra’ya döner. Derin ise Asya ve Aras ilişkisine dair tüm umutları suya düşer. Volkan’ı kıskandırma çabasına giren derin en sonunda büyük bir hayal kırıklığı yaşar.
Derin Volkan’ın bu sebepten Asya ile yakınlaşmasına katlanamaz.

Asrın hastanesi ise büyük bir krizin eşiğindedir. Deya’nın Kadir yüzünden hataya düşmesi tuzla biber olur. Derya hastaneden istifa eder.

Aradan 2 hafta geçer. Aras Leyla’dan boşanmış ve Asrın hastanesini satın alarak Tekirdağ’ına büyük bir giriş yapar. Böylece Asrın Hastanesi’nin de reklamı yapılmış, kaybettiği itibarı kazanmış maddi olaraktan düze çıkmıştır. Bu arada Başhekim olan Asya’nın ise tüm olanlardan elbette haberi vardır.

Gelecek bölümde Volkan’ın kıskançlık krizlerinin tavan yapacağını öngörebiliriz. Üstelik Aras’ın çok zengin oluşu, Ali’nin oynadığı oyunların yazılımcısı olması ise pozitif etkenler arasında. Ali bu sefer annesi ve Aras’ın arasındaki ilişkiye saygı duyulacağı bekleniyor.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı Sadakatsiz dizisinin kadrosunda; Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Berkay Ateş’ in yanı sıra usta oyuncu Burak Sergen, Özge Özder, Yeliz Kuvancı, Ali İl, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mutlunur Lafçı, Doğan Can Sarıkaya,
Dora Dalgıç yer alıyor.

Sadakatsiz yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir