Emanet 163.Bölüm Fragmanı – 21 Nisan Çarşamba

Yaman Seher’in Aşkını Geri Kazanacak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 163.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 163.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 163.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 163.bölümü 21 Nisan 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher ve Yaman arasındaki ayrılık rüzgarları esmeye devam etmişti. Yaman Seher’i sonsuza dek bekleyeceğini ona söylemişti. Diğer tarafta Kiraz’ın ani ölümü Ali’yi derinden sarmıştı. Dizide tüm taşlar yerinden oynarken hepimizi en çok üzen Kiraz’ın en mutlu anında ölümü oldu.

Peki şimdi neler olacak? Seher Yaman’ı affedebilecek mi? Yaman onu geri kazanacak mı? Kiraz’ın gidişi dizide neleri değiştirecek?

Yaman aşkından vazgeçmiyor! Öncelikle şunu rahatlıkla artık söyleyebiliriz ki Yaman Seher’den asla vazgeçmeyecek. Çünkü Seher Yaman’a asla ihanet etmeyeceğini ona ispatladı. Yaman yaptığı yanlıştan pişman olsa da şimdi ispat sırası onda.

Yaman ne yapıp etmeli ve kendini Seher’e ispatlamalı. Aslında Seher için yapması gereken oldukça basit bir şey. Yaman tüm cesaretini toplayarak Seher’i ne kadar sevdiğini ona söyleyerek Seher’i geri kazanabilir. Seher’in onu affetmesi ise artık zor değil.

Kiraz’ın ölümü Seher’i değiştirdi! Seher’in onu affetmesi artık zor değil derken kastettiğimiz şey Kiraz’ın ölümü. Seher Ali’nin durumunu gördüğü zaman artık şunun farkına iyice varacak. Evet insanlar büyük hatalar yapabilir ancak sevdiklerimizi kaybetmemiz ansızın olabilecek bir gerçek. Bu yüzden küslükleri, dargınlıkları çok fazla uzatmadan sevdiğimizin yanında olmalıyız. Seher’in değişen bu bakış açısıyla Yaman’ın artık onun kalbini fethetmesi oldukça kolay. Tabi Yaman efendi bu işi de eline yüzüne bulaştırmazsa!

İkbal’in sonu yakın! Son olarak Zuhal ise hamlelerini bir bir yapmaya başlıyor. Ablası onu hapishane köşelerinde bırakırken Zuhal koğuş ağasıyla kirli bir pazarlığa girecek! Bu pazarlıkla beraber İkbal’i oldukça zor günler bekliyor. Zuhal İkbal’in burnunu fena halde sürtecek ve ona yaptıklarının öcünü alacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir