Emanet 162.Bölüm Fragmanı – 20 Nisan Salı

Kiraz Öldü mü? Yaman ve Seher Arasındaki Buzlar Eriyor!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 162bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 162.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 162.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 162.bölümü 20 Nisan 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde bomba gibi bölümler geride kaldı. Seher ve Yaman arasındaki buzlar yavaş yavaş eriyor. Zuhal’in durumu içler acısı! Kiraz ölüyor mu? Aklımızda onlarca soru işareti. Tüm detaylar şimdi yazımızda.

Seher Yaman’ı affedecek! Öncelikle Yaman sonunda konuşmaya başladı. Daha önceki özetlerimizde hatırlayacaksınız Yaman konuşursa sanki her şey düzelecekmiş gibi bir durum var demiştik. İşte tam da dediğimiz oldu. Yaman Seher’den özür dileyerek kendini ona affettirme yolunda ilk adımı attı.

Yaman aşkını da ilan edecek! Yaman sadece özür dilemekle kalmayacak. Bundan sonra ikilinin ilişkileri daha da hızlı ilerlemeye devam edecek. Dili açılan Yaman efendi Seher’e aşkını da ilan etmeye hazırlanacak. İkili arasında işler oldukça iyi gidiyor.

Zuhal saf değiştirecek! Özetlerimizi düzenli takip edenler çok iyi hatırlayacaktır. Zuhal’in tüm bu yaptıklarının hesabını çok fena çekeceğini vurgulamıştık. İşte o gün geldi. Zuhal hapishane de fena halde tartaklandı. Zuhal’in kafasındaki soru işaretleri yediği dayaklarla daha da çoğalacak. Kendini kurtarmak isteyen Zuhal saf değiştirmeyi dahi düşünecek. Kısaca özetlersek acı çekme sırası İkbal’e geliyor!

Kiraz öldü mü? Geçirdiğimiz haftanın en bomba olayı ise Kiraz. Hepimiz ikili için mutlu güzel günler geliyor derken Kiraz’ın abisi en güzel anda çıkıp tüm mutluluğu darmadağın etti. Kiraz Ali’nin kollarında gözlerini kapatırken onu ne kadar çok sevdiğini söyledi. Tüm bu romantizm, yaşanan facia hepimizi darmadağın etti. Peki Kiraz gerçekten öldü mü?

Karamel yapımın dizilerini takip edenler iyi bilir ki yapımcı bol bol ters köşe yapmayı sever. Burada da bizleri bir ters köşe bekliyor demeyi çok isterdik. Ancak maalesef Kiraz diziye veda ediyor. Birbirine yakışan çiftimizin bu ölümü hepimizi üzse de durum maalesef bu şekilde…

One Comment on “Emanet 162.Bölüm Fragmanı – 20 Nisan Salı”

  1. Yapıyorsun bu işi kral çok iyi özetliyorsun, ama bide bölüm bittikten sonra o bölümü geniş özet halinde atabilirsen çok güzel olur gerçekten fragmanları özetler gibi oluyorsun böyle ama aynı şeyi bölüm içinde bekliyoruz hayırlı ramazanlar, kolay gelsin.. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir