Dizi Aşkı Gerçek Olur Mu? Seher ve Yaman…

Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu Aşkı ?

Dizi aşkları her izleyicinin ilgisini çekmiştir. En sevdiğimiz diziyi izlerken başrol oyuncularının uyumu, yaşadıkları hepimize keşke gerçek olsaydı dedirtmiştir. Peki Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu için de bu geçerli mi? İkili ekranda büyük bir uyum içindeyken gerçekte de bir aşk yaşar mı? İşte bu sorunun cevabını sizler için araştırıp değerlendirdik.

Öncelikle “Sıla Türkoğlu’nun sevgilisi var mı?” dediğinizi duyar gibiyiz. Hiç boşuna endişelenmeyin bildiğimiz kadarıyla güzel oyuncunun sevgilisi yok. ‘Peki ya Halil İbrahim Ceyhan’ın sevgilisi’ demenize fırsat vermeden bunun cevabını da verelim. Yakışıklı oyuncu ile ilgili bir çok fotoğraf ortalıkta dolaşsa da onunda hayatında biri yok gibi görünüyor.

Peki ikilinin birbirleriyle gerçekten bir aşk yaşaması mümkün mü? Çok uzaklara gitmeden bu sorunun yanıtını bir örnekle verebiliriz. Eminim sizin de aklınıza geldi. Evet bahsettiğimiz çift Gökberk Demirci ile Özge Yağız. Tıpkı şu an Emanet dizisinde olduğu gibi ikili oldukça iyi bir uyum yakaladılar. İkilinin uyumu o kadar iyiydi ki Özge Yağız diziden ayrılınca Yemin’in reytingleri resmen çakıldı. Tabi onlar arasında ki aşkı birbirlerine attıkları gizemli emojilerden de hepimiz hissetmiştik.

Aynı uyum Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu arasında var. Sürekli birbirleriyle vakit geçiren, çekimler, yakın sahneler… Tüm bu detayları düşündüğümüzde Eros’un aşk oku ikiliyi her an vurabilir. Bu konuda şu an için net bir açıklama olmasa da ikiliyi sıkı takibimiz devam edecek. Yeni gelişmeler için bizleri takipte kalın…

One Comment on “Dizi Aşkı Gerçek Olur Mu? Seher ve Yaman…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir