Esaret 63.Bölüm Fragmanı – Esaret 8 Mart Çarşamba

esaret-63

Orhun’un Yapacağı Sürpriz Merak Uyandırdı!

Esaret 63.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 63.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 8 Mart Çarşamba günü 63.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 63.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 8 Mart Çarşamba günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 63 bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 62
Esaret

Esaret 63 Fragmanı Dikkat Çeken Ayrıntılar

Dizi Haberleri Esaret dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Hira gibi izleyicilerde Orhun’un hareketlerine odaklanmış durumda. Orhun, Hira’nın geçmişini mi öğrenmeye çalışıyor Hira’ya mı yakınlaşmaya çalışıyor belli değil. Orhun’dan gelen sürpriz atak için nefesler tutuldu.

Hira kendisini yavaş yavaş huzurlu hissetmeye başladı. Orhun onu rahat ettirmek için elinden geleni yapıyor. Kabuslardan uyanan Hira yanında ilk Orhun’u buluyor. Orhun işi gücü bıraktı Hira’nın peşinde bir gölge gibi dolanıyor.

Öte yandan Meryem ve Kenan’ın sınavı bitmiyor. Nefes’in kaçırılmasının ardından Meryem onu kurtarmak için evlenmek zorunda kalacak.

Konaktakilerin gözü kulağı Orhun’un Hira için yapacağı sürprize çevrildi. Hira’nın gözlerini parlatan ve uzaklardan gelecek bu sürpriz romantik anları da beraberinde getirecek.

Esaret 63 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 8 Mart Çarşamba Esaret İzle!

Esaret 63.Bölüm Tek Parça İzleme Linki
Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir