Düşman Başına Dizisinde Gerçekleşen Sahne!

Karam Rajpal’ın Canı Yanıyor!

Düşman Başına dizisinin 1.bölümünde Riya ve Shivam’ın karşılaştığı sahnede küçük bir kaza yaşanıyor. Shivam, Riya için hırsızların peşinde koşarken; Riya ise elindeki hindistan cevizini hırsıza atmaya çalışıyor. Bu sahnede hindistan cevizi Shivam’ın kafasına çarpıyor. Bu sahne de Riya ve Shivam uzun bakışarak ilk göz temasını kuruyor.

Sahneyi biraz daha geriye saracak olursak Ekta Kaul, Karam Rajpal’ın kafasına gerçekten hindistan cevizi atıyor ve Karam Rajpal acı içinde sahneyi durduruyor. Hatta ilk başta Ekta Kaul’a tepki gösterdiği de söylenenler arasında. Daha sonra Karam Rajpal gülümseyerek olayı yumuşatıyor.

 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Yerli Bilim Kurgu Filmine Hazır Olun!
  Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film girişimi olan, iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzünün yaşanılmaz hale geldiği gelecekte geçen Bir Zamanlar Gelecek: 2121, 28 Haziran 2024 tarihinde vizyona girecek.
 • Final Yapacak Diziler Belli Oldu!
  Sezon sonuna sayılı haftalar kaldı ve sevdiğimiz dizilere veda zamanı geldi çattı. Sevilen dizilerin bir kısmı gelecek sezon onayı alırken bir kısmının da fişi çekildi. Zayıf senaryolar, günü değişen diziler ve zamanla reyting kaybına uğrayanlar… Bu senenin tutunamayan o dizileri…

Bir yanıt yazın