Emanet 401.Bölüm Fragmanı –13 Haziran Pazartesi

emanet 401

Seher’in Hamilelik Şoku! Neler Oluyor?

  Emanet 401.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 401.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 13 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan 401. bölüm fragmanı. Emanet 401.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher’in hafıza kaybının sona ermesiyle dizide adeta yıldırım hızıyla işler yürüyor. Seher’in evlenme teklifi, ikilinin evliliği ve balayı planlar… Tüm bu durum uzun zamandır yerinde sayan aşkı izleyen bizler için şok etkisi yarattı. Peki tüm bunlar ne alama geliyor? Dizide gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Seher hamile mi? Emanet dizisini izleyenler yeni bölüm tanıtımı ile adeta büyük bir şok etkisi yaşadı. Bunun nedeni Seher’in hamileliği! Bu durum bir zaman atlaması mı yoksa bir rüya mı büyük soru işareti.

Öncelikle bunun rüya olma olasılığı çok yüksek. Ancak dizide yaşanan ayrılık senaryonun değişimine neden olabilir? Seher’in hamileliği dizide bir zaman atlaması yaşatırken oyuncunun nasıl ayrılacağına yönelikte büyük bir ipucu. Bu ipucuyu Yemin dizisini izleyenler çok yakından hatırlayacaktır. Reyhan’ın ölümü de buna benzer yaşanmıştı. Hamile kalan Reyhan bebeği için hayatını kaybetmişti. Burada da aynı durum yaşanabilir.

Sadece şaşırtmaca! Ancak bize kalırsa bu durum bir rüyadan ibarette olabilir. Aziz ve Yaman savaşına hazırlanırken böylesine bir zaman atlaması hiçte mantıklı değil. Ziya’nın aşkı, Duygu ve Ali arasında yaşanacaklar. Tüm senaryonun bir anda sıfırlanması anlamına geliyor. Üstelik henüz sezon finaline de bunca zaman varken.

Tüm bu karmaşa ve heyecan dizinin eski tadını geri getirse de işin sonun kötüye gideceğini bilmek bizler açısından oldukça üzücü. Diziyi izleyenler olarak sizlerin tahminleri ne doğrultuda. Böylesine kötü bir ayrılıktan sonra bizi nasıl bir final bekliyor? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın