Düşman Başına 5. Bölüm Özeti – 14 Haziran Salı

Düşman Başına 5

Riya’nın Yanlış Anlaması!

Düşman Başına 5.bölümde Riya yanlış anlaşılmalarla büyük bir çıkmaza girdiğinin fakında değildir. Sarla’yı Shivam’ı annesi sanarak Shivam hakkındaki duygularını dile getirir. Sarla ise tüm bunları Amit’e yorar. Düşman Başına 5.bölümde neler olacak? Düşman Başına 5.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına dizisinde Shivam’ın evde çıkan temizlik kitleri ortalığı karıştırmıştı. Azarı işiten yine Kaushalya olmuştur. Shanti temizlik kitlerinin kızı Sarla’nın almasını ister. Shivam ise işe götürmesi gereken malzemeleri nasıl alacağını düşünür.

Riya ve Bunty’de Shivam’ın evine kadar gelip inceleme yapmaya başlarlar. Shivam ve Sarla birlikte evden çıkar. Bunty bu kadının Shivam’ın annesi olabileceğini düşünür. Yanlarına Sonal gelir.Yani Sarla’nın kızı. Sonal ve Shivam konuşur. Kızlar Shivam’ın yanındaki kızı merak etmeye başlar. Riya Shivam’ı arayarak dosya vermesi gerektiğini evinin yakınında olduğunu haber verir. Shivam gerilir ve telefonu kapatır. Riya bu neydi şimdi diye düşünmeye başlar.

Shanti, Kaushalya’nın çektiği videoyu görür. Kendisini küçük düşürmeye çalışmakla suçlar. Nimmi ve Preeti de bu klibi silmeye çalışır. Çünkü Shanti videoyu Raghav’a gösterecektir.

Düşman Başına 5. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Anupam kızı Riya’ya Amit’le ilgili fikrini sorar. Riya evlilik düşünmediğini söyleyerek bunu reddeder. Kaushalya ise Raghav’ın videoyu görecek olmasından endişelidir. Sonal ve kardeşler birlikte plan yaparlar. Sonal bu gece onlarla kalmak istediğini söyler. Shanti’nin şüphelenmeyeceği tek kişi Sonal’dir. Vitamin yerine uyku tableti verecektir. Uyku ilacını verince Shivam’a bu iş tamamdır diyerek mesaj atar.

Yalnız Shanti uyumak bilmez. Radyo açar ve Sonal’dan uyumasını ister. Gençler B planına geçer. Mahallede hırsızlık söylentilerini yayarlar. Işıkları kapatıp hırsızın eve girdiğini yalanını uydururlar. Böylece kasaya ulaşıp telefondaki videoyu silmeyi hedeflerler.

Raghav eve gelir. Shanti oğlunu hemen yanına çeker. Yalnız telefonu bulamaz. Raghav ise hemen uykuya dalar. Shanti şimdilik kurtulduklarını ama sabaha her şeyi göstereceğini söyler. Sabah Shanti telefonla Raghav’ın yanına gelir. Herkes gerilir. Kaushalya ise defalarca özür dilemesine rağmen Shanti onu görmezden gelir. Raghav videoya bakar ama video yoktur. Herkes rahat bir nefes alır. Shanti’nin kızgınlığı karşısında gençler gülümsemeye başlar. Shanti ise bunun hesabını sormaya yemin eder.

Shivam’ın patronuyla arası gerilmişti. Riya Shivam’ın doldurması gereken formu onun adına doldurup Shivam’dan teşekkür beklemeye başlar. Bunun üzerine Shivam ise sinirlenerek Riya’nın yanına gelir. Ona ne hakla kendi adına formu doldurduğunu sorar. Riya ağlamaya başlar. Bunty’ye sonunda Shivam’ın kendisine karşı bir şey hissetmediğini anladığını söyler.  Bunty, Shivam’ın yardım istemediğini, işini kendi başına yönetmek istediğini, incinmiş ve kızgın olabileceğini söyler. Riya bunu daha önce söylemesi gerektiğini hatırlatır.

Düşman Başına 5. Bölüm Özeti – 14 Haziran Salı Günü Neler Olacak?

Shanti ise Amit’e kız ayarladığını Sarla’ya oğluyla birlikte gelmesini ister. Tabi Amit bunu reddeder. Sarla ise ikisinin arasında sıkışıp kalır.

Riya yeniden umutlanır ve şimdi ne yapacağını sorar. Bunty, kişinin başarısız olduktan sonra aşık olduğunu ve gülümsediğini söylüyor. Bunty, satış bahanesiyle evine gideceğimizi söylüyor ve Riya bu fikri beğeniyor. Shanti, misafirler gelirken Kaushalya’dan tatlılar ve atıştırmalıklar yapmasını ister. Eşyaları almak için 1000 rs veriyor. Yüzüğü getirmesini ister. Kaushalya şok olur. Shanti onu azarlar. Kaushalya yüzüğün çoktan satıldığını söylüyor. Shanti afallar ve neden sattığını sorar. Kaushalya, yaşlanınca sattığını söylüyor. Shanti, onu çalıp sattım demek istediğini söylüyor. Ondan mücevherlerini satmasını ister ve Raghav’ı aramakla tehdit eder. Nimmi, Kaushalya için üzülür.

Riya ve Bunty, Shivam’ın evi zannederek Sarla’nın evine giderler. Temizlik ürünü sattıklarını söylerler. Sarla ise karşısında Riya’yı görünce şaşırır. Onu hemen evine davet eder. Sarla kızlara tatlı ve güleryüzlü davranır. Kızlar çok etkilenir. Sarla hemen Amit’e haber verir. Riya’nın evlerine geldiğini söyler. Amit şaşırır ve onu göndermemelerini ister. Kızlar ise Shivam gelecek endişesiyle hemen evden çıkarlar. Kızlar ise Sarla’dan çok etkilenir.

Shivam ise Riya’yı düşünmeye başlar. Ona kötü davrandığı için pişman olur. Kız kardeşlerine ne yapması gerektiğini sorar. Kızlar iyiliği dokunmuş birine sebepsiz kızmanın hata olduğunu söyler. Shivam’dan özür dilemesini isterler.

Shanti yüzükle uğraşırken yere düşürür. O sırada Shivam’ın telefonda konuştuklarını dinler. Yüzüğü kaybedince Shivam’ın yüzüğü çaldığını söyleyip yaygara koparır. Raghav gelir ve Shivam’ın üzerini arar. Bu hareket Shivam’ın gururunu kırar. Shivam ağlamaya başlar. Raghav da üzülmeye başlar. Shanti ise hemen üste çıkmak için o da rol kesip ağlamaya başlar.

Shivam ofise gidince ilk yaptığı şey Riya’dan özür dilemek olur. Riya bu hareket karşısında çok mutlu olur. Ayrıca Shivam Riya’ya çay alıp getirir. Riya aile bağlarını kuvvetlendirmenin işe yaradığını sanarak soluğu tekrar Sarla’nın evinde alır. Riya Sarla’ya hediye temizlik ürünleri getirdiğini söyler. Riya ve Sonal tanışır. Riya Amit ve Shivam’ın birlikte çekilmiş fotoğrafını görür. Sonal ikisinin kardeş olduğunu söyler.

Amit’te eve gelir. Sarla kızları gönderir. Amit ve Riya’nın baş başa kalmasını sağlar. Riya gitmek isteyince onu lafa tutmaya çalışır. Ardından Amit’i gönderip onun hakkında ne düşündüğünü sorar. Riya ise her şeyi Shivam’a yorup onu sevdiğini kendisinin ise hiç pas vermediğini söyler. Sarla gülmeye başlar. Riya Shanti’nin fotoğrafını görünce şoke olur. Sarla her şeyden haberi olduğunu endişelenmemesini ister. Yanlış anlaşılmalar bakalım nereye kadar devam edecek?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir